fbpx
Політика
Скільки людей хотіли б бачити Вакарчука президентом України: опитування

Святослав Вакарчук не лише музикант. Він має ступінь кандидата фізико-математичних наук, є співзасновником Центру економічної стратегії.

Музикант “Океану Ельзи” був зарахований на спеціальну лідерську програму Єльського університету у 2015 році. А у 2017 він став викладачем у Стенфордському університеті у США, повідомляє 24 канал.

Рейтинги та популярність лідера гурту “ОЕ” Святослава Вакарчука продовжують рости, і якщо він подасть свою кандидатуру на президентські вибори, то чимало українців готові за нього проголосувати.

Згідно з останнім дослідженням, проведеним провідними соціологічними компаніями України: SOCIS, КМІС, Рейтинг і Центр Разумкова, за підтримки Комітету виборців України.

16,1% виборців готові проголосувати на виборах президента за діючого голову держави Петра Порошенка, 14,4% – за лідера “Батьківщини” Юлію Тимошенко, 12,1% – за співака Святослава Вакарчука.

Окрім того, Вакарчук став найбільш авторитетним серед українців у Facebook і Twitter – за його думками стежать понад 2 мільйона підписників, а це більше, ніж у президента Петра Порошенка (1,933 млн підписників).

Читайте також: НОВИЙ ПОРЯДОК СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ: ЩО НОВОГО НАС ЧЕКАЄ

Та за словами директора аналітичного центру “Політика” Миколи Давидюка, є певні питання щодо методики проведення дослідження. Зокрема, чому до списку не включили Кличка, Гройсмана, Луценка та інших.

Святослав Вакарчук поки відкрито не оголошував, що має намір брати участь у президентських виборах у 2019 році, хоча таке питання йому вже ставили.

А от переможниця Євробаченя-2004 Руслана вважає, що відчувати публіку на стадіонах та творити українську державу – дуже різні речі. Але якщо він продемонструє практичність, конкретику і конструктив, то співачка стане першою, хто скаже “так” на користь Святослава Вакарчука.