fbpx
Breaking News
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Не знаю чому, але дітям такі вареники подобаються більше за традиційні. А готуються вони всього за 10 хвилин
Економіка
Скільки може коштувати проїзд по першій платній дорозі в Україні

Інвестор зможе стягувати плату протягом 25 років, а потім дорога стане державною і безкоштовної.

В Україні планують побудувати першу платну дорогу. Кошторис вже підрахована, зараз шукають інвесторів‚ пише «Сегодня».

Зараз на міжнародній трасі Е-95 водії годинами простоюють в пробках. “Розширити цю дорогу вже неможливо, дорога по суті експлуатується на межі своєї пропускної спроможності”, – розповідає
радник голови державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава.

Натомість, за його словами, можна побудувати нову – платну. Будівництво буде проходити за рахунок інвесторів, кажуть в “Укравтодорі”. Але нова дорога протягнеться тільки від Києва до Білої Церкви.

“Максимальна швидкість там буде складати 130 або 140 км / ч. Середня вартість разового проїзду становить 9 євроцентів за км, тобто в разі дороги Київ – Біла Церква це буде сума близько 4,5 євро “, – розповідає Кава.

Будівництво нової траси в 50 км обійдеться в 300 млн доларів, підрахували в Укравтодорі. Інвестор зможе стягувати плату за проїзд протягом 25 років, а потім – дорога стане державною і безкоштовною.

Читайте також: В УКРАЇНІ ВПАЛИ СЕРЕДНІ ЗАРПЛАТИ

Втім, автоексперт Владислав Антонов передбачає: як тільки з’явиться платна дорога – стару, альтернативну – не братимуть ремонтувати.

“Сенс робити дві ідеальні дороги: одну платну, другу – безкоштовну. Це просто не окупить платну дорогу.

Тому сенс державі, сенс інвестору ремонтувати трасу Київ – Одеса , коли є поруч автобан, на якому знімаються гроші ?”, – міркує Антонов.

Майже по всій Європі платні дороги давно побудували. У Франції та Італії потрібно платити за певний відрізок. А ось в Швейцарії, Чехії або Австрії доведеться придбати абонемент на проїзд.

Це досить дороге задоволення, так як з півночі на південь дорога обходиться в 85 євро, але з іншого боку – це дає можливість їхати на великій швидкості.

Перша платна українська дорога може з’явитися тільки через кілька років. Більш того – добро на це має дати Верховна Рада.

Related Post

facebook