fbpx
Україна
Сніг і хуртовини: синоптики розповіли про погоду в Україні в найближчі дні

В Україні в найближчу добу очікується волога і вітряна погода.

У більшості регіонів синоптики прогнозують сніг та хуртовини. Джерело

Зокрема, 25 грудня синоптики прогнозують складні погодні умови в східних регіонах, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях.

Там будуть панувати сніг та хуртовини.

На заході країни і в Одеській області очікується переважно слабкий сніг. Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, а в Приазов’ї місцями очікуються 25-28 м/с.

Температура вночі встановиться на рівні 3-8 °, а вдень очікуються 1-6 ° морозу.

Читайте також: Реєстрація абонентів: в Україні почали працювати нові правила

На півдні, сході та Дніпропетровської області протягом доби синоптики прогнозують від 3 ° морозу до 2 ° тепла.

А 26 грудня в Україні очікується невеликий сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу. Та пануватиме дорогах ожеледиця.

Вітер синоптики прогнозують західний, північно-західний, зі швидкістю 7-12 м/с. Місцями очікуються пориви 15-20 м/ с. Температура вночі становитиме 4-9°, а вдень 0-5° морозу.

У західних і південних областях синоптики прогнозують від 2 ° морозу до 3° тепла, а в Карпатах і на півночі Лівобережжя вночі очікуються 7-12° морозу, і вдень – 2-7° морозу.

Також синоптики розповіли, що потрібно чекати від погоди в найближчі дні жителям столиці. 25 грудня в Києві прогнозується сніг, заметіль і пориви вітру зі швидкістю 15-20 м/с.

На дорогах очікується ожеледиця. Температура вночі встановиться на рівні, а вдень – 4-6 ° морозу.

26 грудня в Києві прогнозують невеликий сніг, а на дорогах очікується ожеледиця. Вітер буде північно-західний, зі швидкістю 7-12 м/с, місцями очікуються пориви 15-20 м/с.

Температура вночі встановиться на рівні 5-7 ° морозу, а вдень – 1-3 ° морозу.

Крім того, рятувальники повідомляють про лавинної небезпеки в Закарпатській області.

Зокрема, 24 і 25 грудня в центральній і східній частині області в зв’язку з продовженням снігопаду і хуртовини очікується значна сніголавинна небезпека.

facebook