fbpx
Україна
“Ти особливий, бл..ь ?!”: маршрутник назвавши ветерана АТО “халявщиком” втратив роботу (відео)

У Запоріжжі водій нервово відреагував на пред’явлене посвідчення учасника бойових дій, що дає право на безкоштовний проїзд.

Грубіян також заявив, що ,,ВСУ треба брати приклад з радянської армії, яка звільнила цілу країну, а АТОшники не можуть звільнити за чотири роки “кілька с ** них міст на Донбасі”.

Інцидент стався в 75-й маршрутці Запоріжжя. Водій не захотів везти АТОшніка по посвідченню УБС і заявив, що у нього приватний транспорт.

Відео зняв сам військовий, боєць полку “Азов”, який не став розвивати конфлікт і просто вийшов з маршрутки. Після скандалу на нараді в управлінні транспорту та зв’язку Запорізької міської ради було прийнято рішення звільнити водія.

Читайте також: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ МАСШТАБНА ПЕРЕВІРКА СУБСИДІЙ: ЧОГО ЧЕКАТИ

Скандаліст, намагаючись вигородити себе, заявив, що боєць був п’яним. Однак при перегляді відео чутно, що АТОшнік поводиться гідно і не має ознак сп’яніння.

Після цього інциденту влада Запоріжжя попередили перевізників про неприпустимість подібного звернення не тільки з бійцями АТО, але і з іншими представниками пільгових категорій.

Джерело.

facebook