fbpx

Тоді тесть з тещею задумали якусь аферу проти нас з дружиною. Маємо трьох чудових дітей. Старшому синові 15 років, молодшим близнюкам – по 5 років. Назвали ми з Оленкою обох менших на честь дідусів, щоб не було прикро нікому! Я працюю, забезпечують сім’ю, купив великий будинок, машину живемо як усі, на життя вистачає. Олена теж мовчала, щоб не конфліктувати, але кілька років тому трапилася історія, про яку я хочу, власне, розповісти. Сиділи ми якось, були я, тесть з тещею і один наш родич. Розмова про бізнес зайшла, я сказав, що хочу продати квартиру, яку маю крім будинку, і хочу вкласти в будівництво котеджу на продаж. – Це погана витівка, це не робота краще таксуй! Тепер сестра Олени хоче нас помирити, але цю людину, тобто батька моєї дружини, не поважаю і не вважаю родичем. Він ніколи не бажав добра нашій родині. Яків Іванович хворіє і його скоро може не стати

Чотири роки тому тесть з тещею задумали аферу проти нас з дружиною. Нам з Оленою 38 і 37 років, маємо трьох чудових дітей, старшому синові 15 років, молодшим близнюкам – по 5 років.

Назвали ми з Оленкою обох менших на честь дідусів, щоб не було прикро нікому! Я працюю, забезпечують сім’ю, купив великий будинок, машину живемо як усі, на життя вистачає.

Та мій тесть Яків Іванович постійно незадоволений чимось, весь час дорікає мене: то я те не можу, то навіщо це продав-купив, ремонт поганий, шашлик не смачний і так далі.

На все це я заплющував очі заради дружини і мовчав. Олена теж мовчала, щоб не конфліктувати, але кілька років тому трапилася історія, про яку я хочу, власне, розповісти.

Сиділи ми якось, були я, тесть з тещею і один наш родич. Розмова про бізнес зайшла, я сказав, що хочу продати квартиру, яку маю крім будинку, і хочу вкласти в будівництво котеджу на продаж.

На це тещ і теща почали відмовляти, говорити, що це погана витівка, це не робота краще таксуй! Після цієї розмови ми встали з дружиною і пішли, нормально, мирно, без жодного негативу. Вони мають право свою думку сказати, чому ні.

Пройшов день, і я зустрічаю родича, який з нами був присутній в той день при розмові, і він мені каже, що тільки ми пішли твій тесть запропонував йому:

– Давай я гроші вкладу і збудуємо теж котедж на продаж.

А він йому у відповідь сказав, що ти ж, мовляв, щойно зятя відмовляв, а тепер мені те ж саме пропонуєш, як це зрозуміти?

А тесть на це відповів, що зять не розуміє ні в чому і прогорить.

Я цю людину, тобто батька моєї дружини, не поважаю і не вважаю родичем. Він ніколи не бажав добра нашій родині. Я тоді не став йому казати, що я знаю про його інтригу у мене за спиною. Я вклав гроші у задумане і, слава богу, у нас все добре.

Але відтоді я з ним зовсім відмовився спілкуватися, Олена теж з батьком спілкується не охоче. Сестра дружини бігає і хоче примирити нас, але я проти, Олена теж на наполягає на зближенні. Але Яків Іванович хворіє і його скоро може не стати.

Підкажіть як бути? Які можете дати поради в наші ситуації?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page