fbpx
Здоров'я
ТОП-5 нeбeзпeчних продуктів до новорічного столу

Як не помилитися у гонитві за знижками, купуючи продукти на новорічний стіл.

Прострочені продукти або підробка. У передноворічний ажіотаж – продавці намагаються збути залежаний товар. Є навіть рейтинг продуктів, які небезпечно купувати перед святами.

Позбутися від залежалась ікри найчастіше намагаються якраз під новий рік. Цей продукт і очолює антирейтинг. Ікра – без дати виробництва та документів про походження товару.

“Більше 24 годин її ось так от розфасовану продавати не можна. Ви ж бачите, всі ці банки розкриті. Потрібно дивитися, що за сорт, коли виготовлена. Якщо вона прострочена, її відкрили, її просто розфасована продають”, – коментує виконавчий директор Союзу споживачів Україна Максим Несміянов.

Читайте також: У КИЄВІ БAНДA ДІДІВ МОРОЗІВ ГРОМИТЬ КІОСКИ І МАГАЗИНИ, ЯКІ ПРОДАЮТЬ АЛКОГОЛЬ

А тут продають ікру – якої багато років. Після ікри в новорічному антирейтингу – дорогі м’ясні делікатеси і сири. Адже ковбасна нарізка або сирна тарілка – традиційні закуски. На четвертому місці в списку продуктів сумнівної якості – червона риба.

Але коли просимо показати дату виробництва, продавець, яка тільки що рекламувала свій товар тут же від нього відхрещується.

Риба повинна зберігатися в спеціальних ящиках і з маркуванням. Таку ми знайшли на вуличній ярмарку.

Замикає п’ятірку сумнівних продуктів, які можуть зіпсувати свято остаточно – це алкоголь. За даними Союзу споживачів, на передноворічних прилавках кожна п’ята пляшка дорогого спиртного – підробка

Джерло.

Related Post