fbpx

У Києві бaндa Дідів Морозів громить кіоски і магазини, які продають алкоголь

Після погрому молодики в масках залишають послання, в них аргументують, чому вибрали саме цю наливайку.

Банда Дідів Морозів орудує в столиці. Вони громлять кіоски і магазини, які продають алкоголь, і залишають в кожному записку. Поліції поки не вдалося затримати зловмисників.

В шапках Діда Мороза і з молотками десяток хлопців у чорному і в балаклавах вриваються в кафе в одному зі спальних районів столиці. Три хвилини трощать все підряд і йдуть.

Наліт клієнтів не відлякав. З ранку в кафе повно людей. Ось тільки власниця закладу досі нервує, підрахувала збитки – 50 тисяч гривень.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПРАЦІВНИКІВ МОЖУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ЗА ПОРУШЕННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ТАЄМНИЦІ: ЕКСПЕРТИ

“Молотки та сокири у них були з собою. Вони сказали – будете стояти спокійно, вас ніхто не зачепить. Повністю всі меблі, пивна апаратура, музичний апарат, стіни – вони все били, зривали”, – розповідає власника кафе Вероніка. Коли приїхали патрульні – то їхнього і сліду не було.

Після погрому молодики в масках залишають послання, в них аргументують, чому вибрали саме цю наливайку. З головних претензій, продаж алкоголю без ліцензії і повна антисанітарія.

Однак Вероніка показує документи, що дозволяють торгівлю алкоголем. Бізнес припиняти не збирається.

Лідія Миколаївна живе поруч і бачила погром. Чи не знає, що гірше – руйнівна боротьба з Наливайка або сусідство з нею.

Xyлігани знімають свої погроми на відео, викладають в інтернет і називають себе карателями. Трощать другому кафе, яке знаходиться в підвалі багатоповерхівки. Сьогодні тут закрито. І мешканці багатоповерхівки – цьому раді.

Банда поліція шукає. Кримінальне провадження відкрили за статтею xyліганство.

Джерело.

You cannot copy content of this page