fbpx

5 помилок в догляді за зубами, які призводять до карієсу

Ці помилки при догляді за порожниною рота гарантують тобі проблеми з зубами і яснами. Щоденна процедура чищення зубів стала настільки буденним, що навряд чи хтось замислюється про те, правильно він чистить зуби чи ні. Пропонуємо тобі список найпоширеніших помилок.

  • Пропуск вечірнього чищення зубів

Деякі люди чистять зуби тільки вранці, а вечірню процедуру замінюють полосканням. Через це протягом всієї ночі шкідливі бактерії руйнують зубну емаль з подальшим виникненням карієсу та інших заxвopювань зубів і ясен.

  • Чищення зубів після їжі

Кислота, що міститься в продуктах, газованих і кислих напоях, роз’їдає емаль і дентин – шар під емаллю.

А якщо почистити зуби через короткий проміжок часу після прийому їжі, можна проштовхнути кислоту ще глибше в структуру зуба, прискоривши процес руйнування.

  • Сильне натискання на щітку

Занадто сильний тиск щіткою на зуби і ясна неминуче призведе до мікро-травм. Результатом подібної чистки також може стати виникнення невеликих заглиблень на зубах по лінії ясен, які з часом можуть вразити не тільки емаль, але і кісткову тканину зуба.

Читайте також: Шипшина: користь і рецепти для зміцнення імунітету

  • Відмова від зубної нитки

Використання зубної нитки зменшує рівень нальоту, який накопичується на зубах і яснах після прийому їжі. У цьому зубному нальоті міститься гігантська кількість бактерій.

Їх надлишковий ріст призводить до запальних процесів, кровотеч і неприємного запаху з рота.

  • Рідкісна зміна щітки

Стоматологи рекомендують змінювати зубну щітку кожні 2-3 місяці. Дослідження показали, що люди, які не оновлюють свої зубні щітки, частіше піддаються гінгівіту (запалення ясен).

Джерело.

You cannot copy content of this page