fbpx
Україна
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!

За останні роки в Україні значно зросла кількість фальсифікованого товару. Для наочного прикладу експерти провели аналіз вершкового масла з різних точок України і визначили, що кожна п’ята пачка є фальсифікованою, передає Новий формат. 

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Масова перевірка якості українського товару відбулася ще 19 січня. Експерти зібрали з різних кінців країни кілька пачок вершкового масла (28 українського виробництва і 2 німецького) і провели лабораторні дослідження. За підсумком з’ясувалося, що кожен п’ятий зразок виявився фальсифікований, причому всі вони українського виробництва.

Після таких невтішних аналізів експерти заявили, що в цілому, український ринок приблизно на 50% заповнений фальсифікованими продуктами або продукцією, за яку не сплачуються податки.

За словами начальника Головного управління Державної споживчої служби в Києві Олега Рубана, в Україні на сьогоднішній день підробляють практично всі наявні види товарів.

Найменше підробці піддаються продукти складного виробництва, а також пиво. Продукція, яка найбільше фальсифікується – м’ясні, молочні і алкогольні вироби, зокрема горілка.

Як розповів економічний експерт, в процентному співвідношенні пивний ринок фальсифікований приблизно на 3-5%;

фальсифікат в молочної продукції становить більше 50%;

а ось найбільш тіньовим ринком вважається ринок горілки – приблизно 70%.

Глава Союзу споживачів Максим Несміянов також уточнив, що чим далі поселення знаходиться від великих міст і від столиці, тим більше підроблених товарів там можна зустріти.

Однією з головних причин погіршення якості продуктів експерти вважають початок війни. Саме в цей час Україна занурилася в економічну кризу, що змусило українців вибирати ціну замість якості.

Більш того, ще в 2014 році в уряді ввели мораторій на перевірку малого і середнього бізнесу, щоб знизити тиск на підприємців. У зв’язку з цим невеликі магазини стали все більше заповнюватися фальсифікованою продукцією. За підсумком, уряд своїм рішенням не послабив тиск на бізнес, а спровокував  величезному напливу неякісної продукції.

Повністю уникнути покупки неякісного товару навряд чи вийде, проте експерти дали кілька порад, які допоможуть стикатися з фальсифікатом значно рідше:

– В першу чергу відмовтеся від покупок в місцях стихійної торгівлі, де товар не має сертифікатів;

– Також варто віддати перевагу товарам відомих і великих фірм;

– Робити покупки варто лише у великих супермаркетах, де касир обов’язково видасть вам чек.

Читайте також: ЦІЄЇ СИЛЬНОЇ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНСЬКУ РОДИНУ НАВЧИВ МЕНЕ МІЙ ДУХОВНИЙ НАСТАВНИК, НАШ СІЛЬСЬКИЙ СВЯЩЕННИК. З ТОГО ЧАСУ, ЯК ПОЧАЛА ЗНАХОДИТИ КІЛЬКА ХВИЛИН КОЖНОГО ДНЯ, ЩОБ ПРОЧИТАТИ ЇЇ, В РОДИНІ ЗАПАНУВАВ СПОКІЙ, ПОМЕНШАЛО СВАРОК, ВСІ СТАЛИ БІЛЬШ ВРІВНОВАЖЕНІ І ЛАСКАВІ ОДНЕ ДО ОДНОГО.

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook