fbpx
Духовна скарбничка
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.

Молитва за українську родину

Боже великий, Боже отців наших! Дай нашому народові як найбільше добрих, святих християнських родин.

Дай нам таких батьків, які голосно й відверто признавалися б до Божого Твого Євангелія і до Твоєї служби. Дай нам батьків, які для своїх дітей були б прикладом християнського життя, правдивими опікунами та добрими провідниками у житті.

Дай нам таких матерів, які вміли б добре, по-християнськи виховувати своїх дітей, а для своїх чоловіків були б допомогою, потіхою та доброю порадою.

Дай нам таких дітей, які були б потіхою для своїх батьків і славою та красою свого народу.

Благослови, Всемогутній Боже, український народ. Подаруй йому ласку вірно Тобі служити і доступити колись вічної нагороди в Небі, бо Тобі, Боже, у Святій Тройці Єдиний, Отче, Сину і Духу Святий, належить вся слава, честь і поклоніння на віки віків. Амінь.

Читайте також: БАБУСЯ РОЗПОВІДАЛА МЕНІ, ЩО ПІД ЧАС ВІЙНИ ВІД СТРАХУ І РОЗПАЧУ ЇЇ РЯТУВАЛИ ЦІ ТРИ СИЛЬНІ МОЛИТВИ, ЯКІ ПЕРЕДАЛА ЇЙ ЩЕ ЇЇ МАТИ. ВОНИ ЗАПИСАНІ У МЕНЕ, І КОЛИ ДУШУ ОГОРТАЮТЬ СТРАХИ ЧИ ПЕРЕЖИВАННЯ – Я ТЕЖ СПАСАЮСЯ ЦИМИ МОЛИТВАМИ: МОЛИТВОЮ ВІД СТРАХУ, МОЛИТВОЮ ПРОТИ УСЯКОГО ЗЛА І МОЛИТВОЮ, ЩОБ ПОЗБУТИСЯ СМУТКУ Й НАПАСТИ.

Джерело – “Великий Молитвослов”

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook