fbpx

Всесильна Молитва за Україну в час війни, яку варто сьогодні промовити кожному українцю!: Ти, що твориш чудеса, зглянься з милосердям і благодаттю на смиренних людей Твоїх, і вислухай милосердно і помилуй нас!

Всесильна Молитва за Україну в час війни, яку варто сьогодні промовити кожному українцю!: Ти, що твориш чудеса, зглянься з милосердям і благодаттю на смиренних людей Твоїх, і вислухай милосердно і помилуй нас!

Господи Боже, Господи спасіння нашого, Боже єдиний, що твориш чуда, нині милостиво зглянься з милосердям і благодаттю на смиренних людей Твоїх, і вислухай милосердно і помилуй нас.

Бо наші вороги воюють проти нас, щоб розірвати нас і зруйнувати нас і наші храми. Ти сам знаєш усе, що вони думають проти нас, і що ми не зможемо протистояти їм, якщо Ти не допоможеш нам.

Як колись за часів Мойсея, через нього єврейський народ почув твої слова: Будь мужнім, стій, і побачиш спасіння Господнє, яке Він сьогодні здійснить. Бо Господь переможе через нас, послухайте. І почувши це, заспокоїлись духом. Промовляй до нас також сьогодні і встань як Могутній, витягни Свою могутню зброю і спрямуй її проти тих, хто несправедливо повстає проти нас, і звільни те, що вони від нас забрали.

Господи Боже наш, візьми свою зброю і свій щит і встань нам на допомогу. Скажи душі нашій: Я спасіння твоє, нехай посоромляться ті, хто хоче позбавити нас життя, нехай повернуться в соромі всі, хто замишляє зло проти нас.

Господи Боже наш, Спасителю наш, Твердине наша і надія наша і поміч наша, не пом’яни кривд і кривд народу Твого, і не відвернися від нас у силі гніву Твого, але в милості і благах Твоїх, Боже благий, відвідай своїх слуг і дай перемогу нашій армії, яка довіряє тобі, перемогу над її ворогами, так само як ти дав славетні перемоги Мойсеєві над Амалеком, Гедеонові над Мідіяном, Давиду над Голіафом і багатьом іншим твоїм слугам, які не вірили в свої зброї, але в Тобі, правдивому Богові, що може спасти тих, хто на Тебе надіється.

Поможи нам, Боже, Спасе нас, на славу святого імені Твого, щоб вороги наші не сказали: покинув їх Бог і не врятує їх, і не спасе їх, і не спасе їх від рук наших.

Але Ти, правдивий Господь і Боже наш, в Якого ми віруємо й надіємося, не розчаруй нас, що чекаємо Твоєї ласки, але чини з нами знамення для нашого добра, щоб ті, хто ненавидить нас і нашу віру, побачили і дозволили їм посоромись, щоб усі кінці землі побачили, що Ти Бог, а ми Твій народ. Бо Ти є Покров, Поміч і Перемога тим, що на Тебе надіються, і Тобі славу віддаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page