fbpx

Великий піст – це час, який варто використати для праці над собою, для розвитку кращих відносин з Богом і ближніми

Великий піст – це час, в якому Христос стає не просто важливим, а найважливішим у житті. Великий піст – це час, який варто використати для праці над собою, для розвитку кращих відносин з Богом і ближніми.

А коли ширше, то для кращого майбутнього, в якому наші нащадки збиратимуть хороші плоди. Великий піст – це час, в якому можемо:

Часто молитись. Кожної неділі, як самі, так і всією родиною йти до церкви і брати участь у Божественній Літургії. Кормити себе Божим словом і Пресвятою Євхаристією.

Приступати до сповіді, розуміючи при цьому, що хоч у сповідальниці сидить священик, але через нього слухає і відпускає нам гріхи сам Ісус Христос.

Постити, краще сказати відмовитись від чогось, що на щодень у нашому раціоні, щоб відчути голод, цінувати і дякувати за достаток, в якому живемо. Саме ця жертва в поєднанні з молитвою робить великі дива.

Їсти посну, просту й невибагливу їжу, яка не вимагає особливих затрат сили, часу та коштів. Більше слухати не те, що розважає і розслабляє, а те що розвиває і будує.

Робити діла милосердя і давати милостиню зі свого гаманця тим, хто потребує, а також спільноті Церкви, в якій ви розвиваєтеся і де зростає ваша віра.

Великий піст – це час, в якому Христос стає не просто важливим, а найважливішим у житті. І тоді через оте що можемо отримуємо те, що бажаємо.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page