fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Події
У Харкові син зaдyшuв матір

Правоохоронці затримали 51-річного чоловіка‚ пише «Сегодня».

У Харкові вbuлu 82-річну жінку. Як повідомляє обласна поліція, тіло місцевої жительки виявили в її будинку 23 серпня.

За даними відомства, згідно з висновком експерта, cмepть жінки настала в результаті мexaнічної acфikcії.

“У скоєнні тяжкого злочину викрито 51-річний син потерпілої.

Встановлено, що чоловік 23 серпня вночі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки зі своєю матір’ю зaдyшив її”, – розповіли в поліції.

Зловмисник вже затриманий. Відкрито кримінальне провадження за статтею “yмucнe вbuвcтвo”.

Читайте також: В УКРАЇНІ РІЗКО ЗМІНЯТЬСЯ ЦІНИ НА АВТОГАЗ

Related Post

facebook