fbpx

У Києві з сьогоднішнього дня подорожчав проїзд в транспорті: нові ціни

Пасажири зможуть використовувати зелені жетони як засіб оплати до 31 липня. У Києві з 15 липня дорожчає вартість проїзду в міському пасажирському транспорті.

Так, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації, з 15 липня проїзд дорожчає в метрополітені, автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері та міській електричці, передає “Укрінформ”.

Зокрема, вартість однієї поїздки на автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері встановлена ​​в розмірі 4 грн (було 3 грн). Поїздка в столичному метрополітені з сьогоднішнього дня буде коштувати 5 грн (було 4 грн).

При використанні пластикової безконтактної картки ціна однієї поїздки в метро становитиме від 5 грн (при поповненні на 1-9 поїздок), до 4,5 грн при поповненні на 50 поїздок. Вартість разового квитка на міську електричку буде становити 5 грн.

Як повідомили в метрополітені, пасажири зможуть використовувати зелені жетони як засіб оплати до 31 липня. Також протягом серпня зелені жетони можна буде обміняти з доплатою або пропорційно на станціях ” Майдан Незалежності”, ” Політехнічний інститут “, ” Дарниця ” і ” Дорогожичі “.

З 1 вересня жетони зеленого кольору обміну не підлягають і засоби за них не повертаються.

Читайте також: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БАНКОМАТ НЕ ВИДАВ ГРОШІ АБО «ЗАЖУВАВ» БАНКІВСЬКУ КАРТУ

Придбані до зміни тарифу проїзні квитки будуть дійсними до закінчення їх терміну дії. Записані поїздки на безконтактні картки можна буде використовувати півроку з дати запису або останнього поповнення картки.

КП “Київський метрополітен ” з 15 липня буде продавати в своїх касах по одному жетону в одні руки, оскільки жетони поступово виводяться з обігу.

Крім того, КП “Київпастранс” підніме вартість проїзду в комунальних маршрутках на 1 гривню.

You cannot copy content of this page