fbpx

У мене було 13-15 авто, всі вони розбиті, – жінка, яка збила поліцейського у Львові, дала інтерв’ю

7 січня Ельнара Абієва на власному Peugeot збила двох поліцейських, одного з яких кількасот метрів протягнула на капоті свого авто.

Все через те, що ті зупинили її за порушення правил дорожнього руху у той час, коли вона була позбавлена прав водія. Тепер Ельнара Абієва переховується від правоохоронців та роздає коментарі російським ЗМІ.

За її словами, у неї було близько 13-15 автомобілів, і усі вони розбити. Першу автівку Mazda RX 8 їй подарувала мама. При цьому перший штраф дівчина отримала у 16 років за водіння без прав. Їх тоді в неї не було.

Дівчина сама зізнається, що вона часто порушує правила дорожнього руху.

Читайте також: ПРОЇЗД В МАРШРУТКАХ ЗНОВУ ПОДОРОЖЧАЄ: КОЛИ І НА СКІЛЬКИ

Щодо інциденту у Львові, коли вона за кермом автомобіля Peugeot збила двох патрульних поліцейських і одного з них майже півкілометра протягнула на капоті свого авто, то переконує, що діяла у межах самооборони.

Хоча на момент, коли її зупинили, її позбавили прав водія на один рік. При цьому Ельнара «висловлює жаль», що поліцейський зламав тільки палець і не планує перед ними вибачатися.

Після інциденту дівчина втекла з території України. Де саме – не зізнається. Каже, що раніше планувала поїхати, і довелося зробити це на день раніше. Хоча вона працює юристом у одній з львівських фірм, і не може вийти на роботу через те, що оголошена у розшук.

Варто додати, що у Львові у жінки залишилася донька.

Джерело.

You cannot copy content of this page