У нас з чоловіком четверо дітей, тому після вторгнення і втрати роботи, Микола прийняв рішення їхати на заробітки в Польщу, оскільки дітей потрібно годувати. Іншого виходу ми не бачили. Я відчувала, що наше спільне життя котиться в яму, та його виїзд остаточно розставив все по місцях. Тепер думаю, чи варто зберігати наш з Миколою шлюб? Старші вже не такі й малі, а з тими двома, я якось собі раду й сама дам.
І де в світі справедливість.
Живу я з Миколою вже багато років. В нас спільних, аж четверо дітей.
Чесно кажучи, я на третьому вже хотіла зупинитися, але Микола вмовив мене на ще одну дитину. Мовляв, дуже хотів сина. І слава Богу після трьох доньок Віри, Марії та Олени, в нас народився син Матвій.
Перші роки, звісно, було важко, нам допомагали батьки. Особливо мої, адже мати була в Італії. Тож звісно моя мама мала можливість підтримати свою наймолодшу донечку.
Доньки росли здоровими, ось тільки синок важко нам дався, і після виписки ми ще довго по лікарях моталися.
Чоловік в цей час дуже допомагав, взяв додатковий підробіток, щоб точно на все вистачало грошей.
Діти росли, Віра вступила в університет. Переїхала в гуртожиток. Марія почала вчитися в коледжі, тому теж не так вже і часто бувала вдома. Олена і Матвій поки в школі. Але в нас вже появилось більше спільного часу з чоловіком.
В той час я зрозуміла, що вже зовсім не знаю і не розумію чоловіка, який весь час поруч зі мною. В нас було мало спільних тем для розмов. Ми з одного боку знали все один про одного, але в той же самий час, зовсім нічого не знали про життя партнера.
Звісно, я намагалася вернути колишнє кохання і захоплення. Але наше життя сильно розділилося, і це почалося з того часу, коли я була завжди з дітьми, а Микола весь час на роботі, адже мав забезпечити сім’ю. З часом зрозуміла, що немає сенсу нічого відроджувати.
А остаточно всі крапки над і розставило вторгнення.
Ми почали переживати і за дітей, і за майбутнє, і за життя інших. В той час Микола втратив роботу.
Тож поки всі наші діти не досягнули повноліття ми прийняли рішення, що чоловік поїде на заробітки в Польщу.
Коли мій чоловік через вторгнення виїхав за кордон я нарешті зрозуміла наскільки ж ми різні. Майже одразу наші розмови стали короткими, згодом на день ми могли поговорити тільки декілька хвилин.
А зараз можемо навіть не кожного дня, а через день, дзвонити один до одного.
І ось тепер я не знаю що робити… Чи варто і надалі залишатися з батьком моїх дітей, якщо крім батьківства, нас більше нічого не зв’язує?
Автор – “АанГа”
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Недавні записи
- Я не хочу старіти сама! Ніколи не думала, що перестану радіти своїм дням народженням! Але зараз мій 70-річний ювілей, який я зустріну 10 грудня, мене не радує. Я почуваюся зовсім самотньою при живому синові, а все через те, що я не порозумілася з невісткою, не стала їсти ту її дієтичну нісенітницю. Та зараз би я вже згідна. У будинку немає ні м’яса, ні курки. Тільки риба, яйця та сир, іноді навіть не справжній. Принесла їм цукерки ще на минуле Різдво: карамель, желе, нуга, вафлі, шоколад. Так невістка їх викинула
- Майже рік нема мого захисника, а зі мною і сином живе мама чоловіка. Я сама її покликала минулої зими, щоб їй не було так самотньо і сумно. Я думала, разом нам буде легше. Але я більше так не можу, дуже хочу знову відселити свекруху, та Віра Василівна в свою квартиру переселенців пустила. Вона щовечора співає Макарчику ту саму колискову і називає його Микитою, готує щодня тільки те, що любив малим і вже дорослим Микита. На стіл, коли ми сідаємо їсти, ставить для Микити тарілку і кладе прибори
- На вихідних в невістки був день народження. Я купила гарну подарункову торбинку, поклала туди шкарпетки, шампунь і цукерків до повної, трюфеля, ті, які невістка полюбляє. Прийшовши до дітей, я привітала їх гарними побажаннями і вручила подаруночок. Та від відповіді невістки я ледь не почервоніла. “Тут, лише торбинка красива, а вміст, так собі”. За столом я себе почувала незручно, довго не сиділа, сказала, що звикла швидко лягати спати. А сьогодні, як плівку перемотую в голові ці слова
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну