fbpx
Breaking News
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
Світ
У темношкірої пари з Нігерії народився абсолютно білий малюк!

Мама новонародженої дівчинки відразу погодилася на тест ДНК, який би визначив батьківство. Виявилося, що чорношкірий чоловік Анджели дійсно є біологічним батьком дитини, і тоді лікарі почали шукати причину.

Медики досить довго міркували, чому дівчинка не успадкувала чорну шкіру. Деякі прийшли до висновку, що у дитини альбінізм, тобто в її організмі просто недостатньо меланіну, який відповідає за забарвлення шкіри, волосся і райдужної оболонки очей.

Але навіть ця теорія не пояснювала, чому у дівчинки виросло кучеряве волосся (це не властиво для альбінізму). Можливо, в роду Анджели або Бена були предки зі світлою шкірою, теоретично їх рецесивні гени могли «спати» все життя до цього моменту і раптово дати про себе знати при зачатті.

Як би там не було, а випадок дівчинки, названої Нмачі, залишається унікальним і непоясненим, але батьки вже не переживають з цього приводу, вони задоволені, що малятко здорове і активно розвивається так, як і її однолітки.

Інформація і фото з відкритих джерел.

Читайте також: НАРЕШТІ ПРО ЦЕ ЗАГОВОРИЛИ! 95% ВСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ, ЯКИЙ ДАЮТЬ ДИТИНІ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ, ЗОВСІМ НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ В ЖИТТІ. ЦІ ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ – ЗАЙВІ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ. А ВИ ЗГОДНІ?..

Related Post