fbpx
Світ
У темношкірої пари з Нігерії народився абсолютно білий малюк!

Мама новонародженої дівчинки відразу погодилася на тест ДНК, який би визначив батьківство. Виявилося, що чорношкірий чоловік Анджели дійсно є біологічним батьком дитини, і тоді лікарі почали шукати причину.

Медики досить довго міркували, чому дівчинка не успадкувала чорну шкіру. Деякі прийшли до висновку, що у дитини альбінізм, тобто в її організмі просто недостатньо меланіну, який відповідає за забарвлення шкіри, волосся і райдужної оболонки очей.

Але навіть ця теорія не пояснювала, чому у дівчинки виросло кучеряве волосся (це не властиво для альбінізму). Можливо, в роду Анджели або Бена були предки зі світлою шкірою, теоретично їх рецесивні гени могли «спати» все життя до цього моменту і раптово дати про себе знати при зачатті.

Як би там не було, а випадок дівчинки, названої Нмачі, залишається унікальним і непоясненим, але батьки вже не переживають з цього приводу, вони задоволені, що малятко здорове і активно розвивається так, як і її однолітки.

Інформація і фото з відкритих джерел.

Читайте також: НАРЕШТІ ПРО ЦЕ ЗАГОВОРИЛИ! 95% ВСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ, ЯКИЙ ДАЮТЬ ДИТИНІ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ, ЗОВСІМ НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ В ЖИТТІ. ЦІ ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ – ЗАЙВІ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ. А ВИ ЗГОДНІ?..