fbpx
Суспільство
У Зайцевої “вiдмoвили ноги”: на суд не йде навіть під конвоєм

У Київському районному суді Харкова ризикує зірватися чергове засідання у справі ДТП на Сумській. Під час засідання виявилося, що власниця Lexus, підозрювана Олена Зайцева фізично не може зайти в приміщення.

Під конвоєм її привезли під суд, але раптово стало зле. Віктор Поправс, відкривши слухання, зазначив: “у Зайцевої ноги не йдуть”.

В свою чергу адвокат попросив перенести засідання, з огляду на те, що в СІЗО у неї нібито ще були два подібні напади. Там її відвідувала бригада лікарів, але довідки про встановлений діагноз юрист не надали.

Правозахисники апелюють до того, що не можуть продовжувати розгляд без належного огляду.

Читайте також: У ЗАПОРІЖЖІ СОБАКУ ВИГНАЛИ НА ВУЛИЦЮ, ТАК ЯК ГОСПОДАРЯМ НЕ ДАЛИ СУБСИДІЮ

Крім того, за день до річниці трагедії, на засідання суду прийшли батьки Оксани і Діани Берченко. Вони впевнені, що Зайцева намагається затягнути процес.

“Це просто клоунада. На минулому засіданні адвокат Зайцевої зачитала список її захворювань. А як при такій кількості довідок її могли допустити до отримання водійських прав?” – дивується Ігор Берченко.

Адвокат потерпілої сторони Лариса Матвєєва висловила протест проти перенесення засідання і зажадала, щоб в зал суду викликали “швидку” для отримання оперативної інформації про стан обвинуваченої Зайцевої.

Суддя оголосив перерву до приїзду “швидкої” допомоги.

Джерело.

Related Post