fbpx
Breaking News
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Суспільство
У Запоріжжі собаку вигнали на вулицю, так як господарям не дали субсидію

В Запоріжжі господарі вигнали з квартири маленьку собаку.

Як повідомляє волонтерка, свій вчинок вони пояснили тим, що їм “не дали субсидію”.

Читайте також: ЗАЙЦЕВА МІТИТЬ НА ВОЛЮ: ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТІВ ДОВЕЛИ УКРАЇНЦІВ ДО СУДОМ

У підсумку однорічний пес, вагою не більше 5 кілограм, опинився на вулиці. Спить пес у дворі, в листках.

Він голодний і худий, але не агресивний: спокійно ставиться до дітей.

Тварині терміново шукають будинок, так як поруч живе зграя давно бездомних собак, які можуть зaгpизти “новачка”.

Джерело.

Related Post

facebook