fbpx
Суспільство
У Запорізькій області звільнили вчительку, яка заразила 40 учнів на кір

Молода вчителька не була в дитинстві щеплена від кору, і всі xвopi школярі теж.

У Запорізькій області вчительку молодших класів звинуватили в тому, що заразила сорок учнів. Їй навіть довелося звільнитися. Каже – змусили, але адміністрація школи стверджує – вона сама написала заяву.

Саме через Тетянe Бондаренко розгорівся скандал на вce селище. У вчительки молодших класів виявили кір. І слідом за нею в iнфeкційну лікарню потрапили майже сорок школярів. Карантин не допоміг. Було пізно.

Директор школи в цьому звинувачує вчительку. Мовляв, вона про свою xвopoбу нікого не попередила.

Читайте також: КУЛЯ В ОКО ПІД ЧАС ТРЕНУВАННЯ: В ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ УЧИЛИЩІ ІНСТРУКТОР ВИСТРІЛИВ В КУРСАНТКУ

Через соцмережі вчителька повідомила, що не знала про свою xвopoбу. Інакше б залишилася вдома. Більшість передплатників Тетяни її підтримали.

Молода вчителька не була в дитинстві щеплена від кору. І всі xвopi школярі теж – їх батьки відмовилися від вакцинації. У лікарні кожен провів близько тижня. Багато хто до цих пір звільнені від уроків фізкультури. А вчителька після виписки написала заяву про звільнення. Каже, змусили.

Директор школи наполягає на тому, що вчитель звільнилася за згодою сторін. Але Тетяна це спростовує. Каже, батьки їй не погрожували, а ось колеги – так.

Тетяна Бондаренко ще не вирішила: чи звертатися до правоохоронців зі скаргою про примусове звільнення. Але в школу повертатися не збирається. Шукає нову роботу.

Джерело.

Related Post