fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Суспільство
Українські школярі зможуть їздити безкоштовно, коли запрацює нововведення

Українських школярів чекає дуже приємне нововведення. Зокрема, з січня цього року Кабмін України оприлюднив на урядовому порталі інформацію про запуск програми мобільності молоді. Джерело

За словами Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, розроблено програму для зрощування соціально активної, свідомої молоді.

Адже, як показали аналітичні дослідження, більшість українських школярів не залишали межі своєї області протягом останніх 3 років.

Статки батьків не дозволяють багатьом навіть елементарно побачити простори рідної країни, не говорячи вже про закордонні подорожі з дітьми.

Програма стартує навесні

Вона розпочне діяти вже в квітні 2020 року. Спочатку буде розроблена концепція програми, а її пілотні проекти запускатимуться між кількома регіонами України. На безкоштовні переїзди школярів по різних куточках України уряд закладає 500 млн гривень.

Читайте також: Як спекти балабушки для гадання на Старий Новий рік

Програма мобільності діятиме з метою:

  • Розвивати самостійність у дітей шкільного віку.
  • Можливість пізнавати різноманіття нашої Батьківщини.
  • Формувати більш свідому суспільну позицію молоді.

Для освітніх закладів – це прекрасні нові можливості для шкільних екскурсій. Тепер багато українських школярів зможуть побувати за межами свого міста чи села, не зважаючи на розмір сімейного бюджету.

Так, тепер поїздка в іншу область – лише справа бажання кожного школяра і їх батьків.

Також можливістю варто скористуватися батькам школярів, які разом з дітьми можуть частіше влаштовувати сімейний цікавий відпочинок у виїзному форматі.

Related Post