fbpx
Економіка
Українців попередили про подорожчання щоденних продуктів: яких, коли і наскільки.

Перш за все, мова йде про такі щоденні продукти, як м’ясо, овочі і хліб.

Ціни на ці продукти збільшаться і будуть цілком залежати від того, який урожай буде в цьому році, оскільки ця зима була по-весняному теплою. За прогнозами економістів, ціни на продукти зміняться, найімовірніше, в осінній період року.

Стало відомо, що в Україні можуть подорожчати овочі, які будуть коштувати на 10% більше, ніж зараз.

За ​​хліб доведеться віддавати на 8% більше, ніж за старими цінами. Що стосується молока і молочних продуктів, подорожчання очікується на 5%, а м’ясо буде коштувати на 3% більше.

За словами фахівців в сфері економіки, головною причиною, яка вплинула на збільшення вартості, є так звана інфляція.

Незважаючи на те, що в Національному банку України повідомили позитивний прогноз щодо цін на продукти, економіст Юрій Гаврилечко впевнений, що інфляція споживача в нашій країні становить від 10 до 15%.

При цьому фахівець не помітив якихось вагомих причин для того, щоб ціни на продукти так різко злетіли, але якусь небезпеку експерт в цьому вважає.

Перш за все, як уточнив експерт в області економіки, незрозуміло, що сталося з урожаєм після такої зими, як в українській державі.

Крім того, на сьогоднішній день незрозуміло, що у Верховній Раді вирішили з законом про ринок землі. Проте, фахівець упевнений, що зміни в плані цін в Україні пройдуть не навесні, а вже восени цього року.

Крім того, вартість продуктів з набору для борщу в Україні також збільшується. А недавно фахівці зафіксували підвищення ціни на квашену капусту, що виявилося рекордним для нашої держави.

Читайте також: ВСЕ Б НІЧОГО, ОДНАК ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ В  ФІТНЕС-ЦЕНТРІ, ДЕ ТРЕНУЄТЬСЯ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – 86 000 ГРИВЕНЬ ЗА РІК. АЛЕ ПРЕЗИДЕНТ НЕ ТІЛЬКИ СОБОЮ, А Й СПРАВАМИ КРАЇНИ ЗАЙМАЄТЬСЯ: Є КІЛЬКА ХОРОШИХ НОВИН.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!