fbpx
Україна
Українців в кінці лютого очікують постійні дощі

В кінці лютого українців очікує погода не надто приємна. На зміну антициклону, через якого в середині місяця буде відносно тепло і сухо, новий атмосферний фронт принесе нову порцію опадів – переважно дощі. Місцями вн

очі випаде сніг, але днем морозів не прогнозують, тому надовго він не затримається. Джерело

Особливо сильні і холодні дощі очікують в останніх числах лютого і 1 березня. Температура повітря вдень коливатиметься в районі 3-7 градусів вище нуля.

Через нічних морозів вранці з великою ймовірністю дороги покриє льодом, тому автомобілістам слід бути обережними.

В Харкові з 24 лютого по 1 березня очікуються дощі, а температура повітря вдень буде підніматися до 11 градусів тепла, а вночі опуститься до 4 градусів морозу.

Читайте також: Чи можна спати з мокрим волоссям і ходити з рушником на голові: розповіли експерти

Подібна ситуація очікується і в Дніпрі: з 23 лютого по 1 березня йтимуть дощі, а температура підніметься до +13 градусів вдень і опуститься до -1 градуса вночі.

В Одесі при трохи більш високій температурі повітря – до +13 градусів вдень і 3 градусів тепла вночі – також практично щодня йтимуть дощі, хоча і менш рясні.

А ось у Львові, в умовах постійних опадів – дощу та снігу – буде холодніше: до чотирьох градусів морозу вночі і до +8 градусів вдень.

У свою чергу, жителям Києва в кінці лютого варто готується до дощів і мокрого снігу при температурі від 2 градусів морозу вночі до 8 градусів тепла вдень.

facebook