fbpx
Україна
Українцям можуть дозволити подвійне громадянство: назвали умови

Поки що українцям з подвійним громадянством загрожують санкції , але міністр закордонних справ Павло Клімкін впевнений, що в країні необхідно почати громадську дискусію про можливість бути громадянином декількох країн.

Про це Клімкін заявив у Львові, передає “Європейська правда”.

“Зараз ми в Україні повинні почати громадську дискусію про можливість бути громадянином декількох країн, потрібно чесно це сказати.

Однак ми не можемо навіть говорити про подвійне громадянство з Росією під час де-факто війни з нею. Ті, хто має російські паспорти, нехай їх здають, всі інші – давайте розмовляти”, – сказав він.

За словами Клімкіна, для введення в Україні інституту подвійного громадянства повинен бути дотриманий ряд умов.

“Подвійне громадянство може бути тільки за чітких умов. Його не зможуть мати військові командири, воно не дає можливості обіймати певні посади”, – додав міністр.

Читайте також: ЗНYЩAННЯ НАД ЛІТНІМ ВІДВІДУВАЧЕМ, ЗАМІСТЬ ДОПОМОГИ: СОЦМЕРЕЖІ ПАЛАЮТЬ ЧЕРЕЗ ВІДЕО З АПТЕКИ

Глава МЗС України нагадав, що подвійне громадянство практикують в деяких країнах Європи.

“А у нас його носії порушують законодавство, хоча це ще не означає, що вони – злочинці. У АТО загинули щонайменше 11 громадян Угорщини”, – зазначив Клімкін.

Зараз українське законодавство прямо забороняє подвійне громадянство для державних службовців. Міністр уже зазначав, що ця норма повинна залишатися в силі.

Related Post