fbpx
Суспільство
Знyщaння над літнім відвідувачем, замість допомоги: соцмережі палають через відео з аптеки

Днями в мережі з’явився ролик, на якому співробітниці аптеки в Росії, Алтайському краї, знущаються над літнім відвідувачем. І відео знімала одна із працівниць аптеки, в той час, як інша фармацевт безчинствував.

Жінка бризкає на чоловіка освіжувачем повітря, тому що від нього, начебто, погано пахне. Пенсіонер намагається закритися від безперервного спрею і просить припинити знущання.

На прохання жінки лише сміються і пропонують повністю “залити” його освіжувачем. І навіть цілиться в обличчя, в бажанні бризнути в рот.

Коли чоловік закрив особа, то вона почала бризкати йому за комір куртки. Дідусь лише сидів, закривався і просив її зупинитися.

Читайте також: «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ВИДАВАТИМУТЬ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

У мережі були шоковані побаченим і зазначили, що неприємний запах “не дає ніякого права на таке мерзенне поводження”.

Коментатори не зрозуміли, на яку реакцію розраховували жінки, викладаючи цей ролик в інтернет, але нагадали їм, що життя-бумеранг, “кожному дістанеться по заслугах” і коли-то їх також чекає старість.

Дівчата відбулися легким покаранням. Їх позбавили премії і попросили написати пояснювальну.

Однак користувачі мережі переконані, що такого покарання недостатньо і вони повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності за скоєне.

Співробітниці аптеки повинні були розуміти, наскільки небезпечно бризкати в людини з аерозольного балончика. До того ж, у пенсіонера могли бути проблеми зі здоров’ям і трапиться напад від таких знущань.

Джерело.

Related Post