fbpx
Економіка
Українцям загрожує достроковий початок опалювального сезону

Опалювальний сезон в Україні може початися раніше запланованих термінів. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ Геннадий Зубко.

Причиною дострокового включення опалення може стати похолодання, яке синоптики прогнозують з 27 вересня.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИМ ЛІКАРЯМ МОЖУТЬ ПІДВИЩИТИ ЗАРПЛАТИ

Як відомо, опалювальний період починається згідно з відповідними розпорядженнями місцевих opгaнів самоврядування, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8 градусів Цельсія або нижче.

Зубко також нагадав, що в минулому році опалювальний сезон розпочався 5 жовтня і закінчився 15 квітня.

Як повідомлялося, за даними Укргідрометцентру, вночі 27 вересня у східних, Чернігівській, Сумській, Полтавській, а 28 вересня і в північних, центральних і Запорізькій областях на поверхні грунту та місцями в повітрі очікуються заморозки 0-4 градуси Цельсія.

Вночі 28 вересня в Київській області на поверхні грунту заморозки 0-4 градуси. У Києві вночі 28 вересня на поверхні грунту заморозки 0-2 градуси.

При цьому, як раніше зазначав Зубко, житлові будинки і соціальні об’єкти вже на 97% готові до початку опалювального сезону в Україні. Підготовка до опалювального сезону в Україні повинна завершитися до 1 жовтня.

Джерело.

facebook