fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Економіка
“Укрпошта” знаходиться на межі банкрутства – перший заступник гендиректора

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта” знаходиться на межі банкрутства.

Про це заявив перший заступник генерального директора підприємства Олександр Чернявський під час робочої зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів НСЖУ і керівництва ВАТ “Укрпошта”, передає прес-служба Національної спілки журналістів України.

Саме цим “Укрпошта” пояснює пропозицію великим видавцям відстрочити розрахунок з редакціями за підсумками передплатної кампанії.

“На сьогодні, за нашими підрахунками, потрібно віддати редакціям близько 260 млн гривень. За умовами контракту, виплата повинна відбутися в кінці липня – початку серпня.

Щоб добре було всім, пропонуємо розстрочити виплати з авансуванням 40% і відстрочкою” хвоста “у вересні, – каже Олександр Чернявський. – Звичайно, остаточне рішення буде за редакціями, наполягати тут ми не маємо права”.

Передплатні кошти, як зазначає Олександр Чернявський, звичайно, не є власними коштами “Укрпошти” – їх приносять громадяни, вважаючи за краще підписатися на те чи інше видання. А “Укрпошта” тут виступає лише посередником.

Читайте також: АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІДЛІТОК СТАВ МІЛЬЙОНЕРОМ ЗАВДЯКИ ТОРГІВЛІ БІТКОІНАМИ

“Але ситуація складається така, що зараз підприємство знаходиться в досить скрутному становищі. Тому нам важливо досягти взаємовигідного компромісу. У нас ось уже півроку залишається неврегульованим питання про тарифікації Пенсійного фонду.

А цей вид діяльності досить потужний: поглинає близько 50% наших витрат, а в дохідної частини становить близько 25%.

Ми дуже сильно залежимо від Пенсійного фонду: якщо ж відмовимося від співпраці з ним, то близько 20-25 тисяч працівників “Укрпошти” втратять рабоч е місця, буде закрито близько 6000 відділень.

Але після зростання мінімальної заробітної плати, грошей, які надходять від Пенсійного фонду, не вистачає для виплати заробітної плати нашим листоношам, операторам та іншим працівникам. На жаль, в такій ситуації повинні визнати, що “Укрпошта “знаходиться на межі банкрутства”, – зазначає Олександр Чернявський.

Джерело.

Related Post