fbpx

В Донецькій області через байдужість батьків дворічна дитина ледь не втратила руку

Дитина засунула свою руку в електром’ясорубку і ввімкнула її. За даними відомства, інцидент стався 20 серпня в Добропіллі .

Дитина засунула свою руку в електром’ясорубку та натиснула кнопку “Старт”, внаслідок чого було розтрощено ліву кисть руки. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

Батько дитини виніс на двір електром’ясорубку та перемелював в ній картоплю для дерунів. 26-річна мати в той час знаходилася на городі, і почула дитячий крик.

Коли жінка забігла на подвір’я, побачила, як біля столу стоїть її наляканий чоловік, а ліва рука 2-річного сина знаходиться в горловині електроприладу.

“Син весь час знаходився в полі мого зору, сидів на лавочці поряд. Я лише на мить повернувся, аби взяти чергову картоплину.

Досі не розумію, як він зміг так швидко підбігти та всунути руку в отвір м’ясорубки. Як тільки я це помітив, одразу ж її вимкнув”, – пояснив схвильований чоловік.

Зараз дитина перебуває у лікарні. Попередній діагноз – “розтрощення лівої кісті”.

Відомості за даним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ст. 166 “Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування”, яке карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте  також: УКРАЇНЦІ МАСОВО ЙДУТЬ ЗА ПОКУПКАМИ В МЕРЕЖУ: ЩО І ДЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ

Джерело.

You cannot copy content of this page