fbpx

В нас поламалася пральна машина, а грошей не було. Ми домовилися з Артемом, що після двох концертів купимо нову техніку. Я намагалася добре відпрацювати ті дні, а вже опісля зайшла в магазин, щоб купити пральну машину. І ось я вже й опреділилася з маркою і подзвонила до чоловіка, щоб взяти гроші, а виявляється їх вже нема. Артем віддав все працівникам, заплатив борги і вклав все решта в розвиток. В цей момент то була остання крапля

Так сталося, що я і мій чоловік з однієї сфери.

Артем продюсер, а я співачка, яка мріє про велику сцену.

Спочатку все починалося чисто з робочих стосунків, але потім переросло в дещо більше.

В нас була не така вже й велика різниця у віці. З Артемом і гуртом ми мали багато спільного. Іноді між репетиціями влаштовували пікніки. Ці зустрічі поза сценою дуже нас зміцнили, і давали сил працювати далі.

Ми із самого початку співали пісні тільки українською. Звісно, не зразу, але наш гурт почав набирати популярність.

Концертів і репетицій ставало все більше.

В той момент в мене не було часу на друзів. Моїм найкращим другом став Артем. Так все закрутилося, що ми і весілля відгуляли.

Дітей довго не планували, все концерти і концерти. В якийсь момент вже моя мама почала дуже настирливо лізти з своїми внуками.

Мабуть, через її настирливість ми і здалися. Наш Микита народився між зимовими святами.

Після весілля бюджетом керував чоловік. Раніше я не бачила в тому проблеми, адже якщо мені щось було потрібно то просто просила грошей в Артема.

Це мене влаштовувало, аж до моменту, поки був хороший заробіток.

Все змінилося із початком вторгнення.

В той час прийшлося все кинути і почати жити з початку. (Ми самі зі Сходу)

Нам прийшлося багато часу і сил витрати аби знову почати нормально жити, а не виживати.

В якийсь момент все стало трішки налагоджуватися. Знову концерти, знову звичне життя, знову подорожі (в тому числі і благодійні). Ми змогли купити невеличкий будиночок в селі. Це все було добре, але в своєму домі було багато роботи.

Потрібно було оновити всі меблі, сантехніку та і загалом зробити дорогий ремонт.

Тут я і зрозуміла, що таке жити без своїх грошей. Хоч я і далі працювала, як співачка, але заробітку свого не бачила. На облаштування дому приходилось випрошувати гроші в Артема.

І це було зовсім не легко, адже чоловік хотів усе вкладати на розвиток групи.

Кожна річ в будинку давалася мені дуже важко. Приходилось навіть давати нове життя тим речам, які й так треба було давно викинути.

Але далеко не з усіма речами можна було так зробити.

Недавно в нас поламалася пральна машина, а грошей не було. Ми домовилися з Артемом, що після двох концертів купимо нову машинку.

Я намагалася добре відпрацювати ті дні, а вже опісля зайшла в магазин, щоб купити пральну машину.

І ось я вже мала б купити одну, подзвонила до чоловіка, щоб взяти гроші, а виявляється їх вже нема. Артем віддав гроші працівникам, заплатив борги і вклав все решта в розвиток.

В цей момент то була остання крапля. Я зовсім не побачила грошей на які теж мала право. Мені знову прийшлося потреби відкласти на потім.

З цього вдома і розгорілася “буря”. Ми довго сперечалися. Після цього Артем пішов ночувати до знайомого.

Я зрозуміла, що більше так тривати не може і подала на розлучення.

Найбільшим подивом для мене стало те, що коли Артем дізнався, що я хочу подати на розлучення він не прийшов просити вибачення, а подзвонив до моєї мами.

І звісно ж моя мама почала мене переконувати, що все ж добре, і такого чоловіка треба триматися…

Читайте також: Я чекала тої п’ятниці, бо зять пообіцяв мені, що у свій вихідний допоможе картоплю в кіпець повозити, щоб добре перезимувала. Я вже прочитала в інтернеті, що морози обіцяють. Але моя Іринка вирішила, що відпочинок в Карпатах важливіший. Вона не попередивши нікого, якийсь тур на чотири дні оплатила. Рад не рад, прийшлось людей наймати. Мені це робота в тисячку влетіла. І ось тепер питання, для чого мені діти в хаті? Для краси?

Я так більше жити не можу, але ніхто з рідних мене не розуміє.

Що робити? Ви б залишилися з таким чоловіком?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page