fbpx

В Україні обвалилися ціни на помідори

Томат стрімко дешевшає по всій країні, але не в столиці, пише «Сегодня».

З початку тижня на найбільших оптових ринках України спостерігається різке зниження ціни на томати.

Так, на сьогоднішній день на оптових ринках ціна на помідори знизилася в 1,5 – 3 рази, в порівнянні з минулим тижнем, і коливається в діапазоні 2 – 17 грн/кг.

Найбільш помітне зниження ціни було зафіксовано на ринку “Неочікуваний” в Херсонській області – томат тут подешевшав більш ніж в три рази, його вже можна купити за 2 – 3 грн/кг.

На ринку “Шувар”, найбільшому оптовому ринку Західного регіону, помідори пропонуються за ціною 7 – 10 грн / кг, тобто ціни за тиждень тут впали майже в два рази.

Найдорожчий томат пропонують на торгових майданчиках ринку ” Столичний ” у Києві, де ціни поки не поспішають знижуватися і тримаються на рівні 12 – 17 грн/кг.

“Зниження ціни на томати на початку серпня – досить стандартна ситуація, оскільки саме в цей період на внутрішньому ринку спостерігається істотне збільшення пропозиції ґрунтових томатів.

Станом вже на другу половину липня, ціни на український томат були зафіксовані на рекордно високому рівні. Саме тому падіння ціни зараз настільки відчутний “, – відзначають аналітики.

Читайте також: ЯКІ ЩЕ КРАЇНИ ВІДКРИЮТЬ КОРДОНИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

You cannot copy content of this page