Школярі визнають, тепер відчувають себе нарівні з викладачем. Навіть вчитися стали краще.
У сільській школі Вінницькій області ввели уніформу не лише для учнів, а й для педагогів. Ніяких масивних прикрас, що викликають спідниць і відвертих блуз. Тільки строгі костюми. Чи вплинуло це на дисципліну і оцінки школярів?
Все в цій просторій учительській – в сірих піджаках і спідницях. Відрізняються костюми тільки дрібними деталями, якими вчителі підкреслили свою індивідуальність.
Вероніка Мирослин викладає математику. На її шкільній формі гудзики пришиті не так, як у колег. А Олена Нагорняк прикрасила костюм вишивкою.
У гардеробі педагогів два види форми: літня і зимова. Але ходити в ній спочатку погоджувалися не всі.
Це не тільки практично, але і економно, говорять педагоги. Костюм-двійка і сукні обійшлися всього в шістсот гривень. І тепер не доведеться ламати голову, в чому йти на роботу.
Читайте також: ЗА РАХУНОК ЧОГО ЗРОСТАЮТЬ ЗАРПЛАТИ УКРАЇНЦІВ
Ідею ввести дрес-код для вчителів підказали школярі. Школярі визнають, тепер відчувають себе нарівні з викладачем. Навіть вчитися стали краще.
Шкільна форма для учнів і педагогів – поширена практика в Європі. І рівність – дійсно зближує, каже психолог Наталія Ішкова.
“І в той же час це ніяк не благає місце вчителя в житті дитини тому що вчитель, це людина, яка транслює знання”, – зазначає психолог Наталія Ішкова.
Але як будь-якій жінці, вчителям хочеться причепуритися. Вони хочуть додати в свій робочий гардероб форму на кожну пору року.