fbpx
Україна
В Україну прийшла негода: підрозділи МВС перевели на посилений режим служби

На всій території України 1 грудня очікуються снігопади, сильні пориви вітру, а на дорогах – ожеледиця.

У зв’язку з різким погіршенням погоди всі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ були переведені на посилений варіант несення служби, повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій. Джерело

“Вночі та вранці 1 грудня на Азовському морі і в портах Маріуполь і Бердянськ посилення північно-східного вітру 25-28 м/с, висота хвиль 13-15 дм, у відкритій частині моря 15-20 дм, швидке обледеніння суден”, – йдеться в повідомленні.

На решті території України 1 грудня, крім західних областей, очікується помірний сніг, а в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській, вдень і в Харківській областях – місцями сильний сніг (приріст сніжного покриву висотою 6-12 см).

Читайте також: ІНДЕКС БОРЩУ: У СКІЛЬКИ ОБІЙДЕТЬСЯ КАСТРУЛЯ ГОЛОВНОГО УКРАЇНСЬКОГО БЛЮДА

У Приазов’ї місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, вночі в східних, Запорізькій і Херсонській областях пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. На дорогах більшості областей ожеледиця.

Для координації роботи всіх органів системи МВС і моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник голови МВС Вадим Троян. Для координації дій створені оперативні штаби.

“Оперативні штаби будуть працювати в цілодобовому режимі і здійснювати обмін інформацією та координацію з Генеральним штабом ЗСУ, СБУ, Службою зовнішньої розвідки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Управління державної охорони та Держспецзв’язку”, – наголошується в повідомленні.

facebook