fbpx
Здоров'я
Важливі правила: як не можна лікувати застуду

З осіннім періодом приходить пора застуд – у людей з’являється нежить, кашель, хтось хворіє на грип. Під час їх лікування не варто довіряти всім радам, адже деякі з них можуть не тільки не допомогти, а й нашкодити.

Під час застуди не можна лікуватися “традиційними” методами – пити багато гарячого молока з медом, парити ноги і безперервно приймати різні ліки.

Рекомендуємо запам’ятати кілька основних правил, як не можна лікувати застуду.

Перше, не можна приймати антибіотики без рекомендації лікарів. Зокрема, їх не треба вживати на початкових стадіях респіраторних вірусних iнфeкцій, адже це тільки руйнує імунітет і виробляє в організмі стійкість до їх дії.

Читайте також: ЯК ШВИДКО ВИЛІКУВАТИ КАШЕЛЬ: 5 ПРАВИЛ

При підвищеній температурі організму можна пити гарячі напої. Як пише видання, вони тільки прискорюють ріст температури, а також провокують додаткову закладеність, біль і кашель. Під час застуди краще пити теплий чай, компоти, відвари і звичайну теплу воду.

Також, при вірусних захворюваннях шкідливо збивати температуру нижче 38° С . Як рекомендують лікарі, жарознижуючі засоби необхідно приймати тоді, коли позначка на термометрі досягла 38,5° С.

Ні в якому разі не можна лікуватися народними методами – гірчичниками, банками, ваннами для ніг, картопляним парою. Адже такі методи іноді навіть можуть погіршити перебіг xвopoби.

Статті нашого сайту носять ознайомчий характер. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Джерело.

facebook