fbpx
Здоров'я
Вчені: чому не можна чистити зуби після сніданку

Британська асоціація стоматологів радить чистити зуби двічі на день. Зуби потрібно чистити двічі на день – так нам твердили з дитинства. І якщо з вечірніми гігієнічними процедурами все більш-менш зрозуміло, то що робити вранці?

За даними Британської асоціації стоматологів, зуби необхідно чистити безпосередньо перед сном і ще один раз протягом дня:

“Якщо ви звикли чистити зуби вранці, то неважливо, чи робите ви це до сніданку або після нього. Але пам’ятайте: між прийомом їжі і гігієнічної процедурою має пройти не менше години!”

Вся справа в тому, що продукти з високим вмістом кислот, наприклад фрукти і соки, роблять емаль більш пористої, і, якщо ви почистити зуби відразу після їжі, ви можете завдати їй великої шкоди.

Читайте також: ВЧЕНІ ЗНАЙШЛИ ЗАМІНУ ФАРБАМ: ЯК БЕЗПЕЧНО ПОМІНЯТИ КОЛІР ВОЛОССЯ

Як часто потрібно чистити зуби

Фахівці Британської асоціації стоматологів радять чистити зуби двічі на день протягом двох хвилин, використовуючи пасту з фтором. Зубна щітка потрібна не тільки для зубів – з її допомогою можна акуратно видалити наліт з ясен і мови.

Як правильно чистити зуби

Ретельно очистіть всі поверхні зубів – зовнішню, внутрішню і жувальну – м’якими масажними рухами. Після закінчення процедури виплюньте залишки зубної пасти. Видаліть наліт в проміжках між зубами за допомогою міжзубного йоржика або зубної нитки.

Стоматологи не радять обполіскувати ротову порожнину чистою водою відразу після чистки – мікродози фтору не зашкодять організму, але зміцнять емаль.

Як використовувати ополіскувач для рота

Фахівці медичного порталу NHS не рекомендують використовувати ополіскувач для порожнини рота відразу ж після чистки зубів. Рідини на основі фтору дійсно перешкоджають руйнуванню емалі, але не варто застосовувати їх одночасно з концентрованою зубною пастою.

Виберіть для цього інший час – наприклад, після обіду. Утримайтеся від їжі і пиття протягом 30 хвилин після використання ополіскувача.

Джерело.

Related Post

facebook