fbpx
Здоров'я
Вчені назвали несподівану причину передчасної cмepтi

Вчені Торонтського університету з’ясували, що батьківство підвищує ризик передчасної cмepтi. До такого висновку дослідники прийшли, вивчивши тривалість життя батьків в неповних сім’ях.

У дослідженні, яке тривало 11 років, взяли участь 40,5 тисячі осіб в Канаді, в тому числі одинокі матері (4590) і самотні батьки (871), середній вік яких становив 40 років.

За час дослідження пoмepли 700 осіб, при цьому cмepтнicть серед чоловіків, що живуть в неповних сім’ях, була в три рази вище в порівнянні з матерями-одинаками.

З урахуванням сторонніх чинників, включаючи вік, високий ризик розвитку paky і cepцево-cyдинних зaxвopювань, ймовірність передчасної cмepтi у батьків-одинаків була дворазовою.

Читайте також: ПРОСТІ СЕКРЕТИ ДОВГОЛІТТЯ, ЯКИМИ МИ ЧОМУСЬ НЕХТУЄМО

Такий результат пояснюється тим, що самотні чоловіки, які виховують дітей, ведуть нездоровий спосіб життя, часто харчуються жирною і багатою вуглеводами їжею, приділяють мало часу фізичної активності і п’ють велику кількість алкоголю.

При цьому велика частка батьків, які залишилися з дитиною, розведені, живуть окремо або стають вдівцями, тоді як більшість матерів-одиначок виховують дітей, зaчaтиx поза шлюбом. На думку вчених, це робить чоловіків з дітьми більш вразливою групою, ніж жінки.

Джерело.

You cannot copy content of this page