fbpx
Україна
Вчора стартувала вступна кампанія до університетів. Що необхідно знати абітурієнтам і їх батькам.

В понеділок, 3 лютого, в Україні стартувала чергова вступна кампанія до університетів. Вже за традицією стартує кампанія з подачі заяв на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Остання дата подачі документів – 17 березня.

А до 24 березня абітурієнтам буде дозволено вносити правки в уже подані пакети. Про це повідомляє портал Економічні новини з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

Для успішної реєстрації потрібно буде створити і правильно оформити реєстраційну картку, а також подати до регіонального центру оцінювання якості освіти необхідний пакет документів. Важливий нюанс – при реєстрації потрібно правильно вибрати категорію.

Якщо ви випускник середньої школи, учень технікуму чи ПТУ, студент вузу або випускник, який здобував освіту за кордоном – ви будете здавати ЗНО в форматі державної підсумкової атестації.

Для вас пакет документів виглядає наступним чином: копія паспорта (або документа, що його замінює), 2 фотографії 3х4 і реєстраційна карта.

Читайте також: У КВІТНІ ВІН ПРОВЕДЕ 5 ЗУСТРІЧЕЙ В МІСТАХ УРАЛУ І СИБІРУ. АВТОРИТЕТНИЙ ПЕДІАТР НЕ ЗМІГ ПРОКОМЕНТУВАТИ СВІЙ ТУР ПО МІСТАХ РОСІЇ… ЇДЕ ПІДЗАРОБИТИ?..

Якщо ж ви тільки вступаєте в університет на бакалаврат чи у вас є диплом про повну загальну середню освіту – ви будете здавати лише ЗНО.

Для вас пакет документів буде виглядати так: копія паспорта (або документа, що його замінює), 2 фотографії 3х4, копія документа про повну загальну середню освіту (або довідку з місця навчання для студентів і учнів ПТУ), реєстраційна карта.

Важливо відзначити, що в період до 24 березня абітурієнти також можуть подати документи для участі в додатковій сесії ЗНО.

Участь в ній можуть взяти такі люди:

якщо абітурієнт ще продовжує навчання за кордоном;

якщо абітурієнт із зони проведення Операції Об’єднаних Сил;

якщо абітурієнт хоче здати два предмета, тестування з яких проходить в один день;

якщо дати проведення ЗНО будуть перетинатися з міжнародними олімпіадами, змаганнями або конкурсами, в яких абітурієнт приймає участь;

при наявності медичної довідки – за станом здоров’я;

за релігійними переконаннями.

Джерело нагадує, зовнішнє незалежне оцінювання в Україні в 2020 році пройде з 21 травня по 15 червня.

А вже з 2021 року в Україні почнуться зміни в форматі проведення ЗНО для випускників шкіл.

Особливу увагу приділили математиці, яка стане обов’язковим предметом для всіх учнів, а також буде складатися з двох рівнів.