fbpx
Здоров'я
Вдячна мамі за те, що вона мені якось порадила цей чудовий засіб ще з її молодості. Завжди виручає і додає життєвої енергії протягом року, якщо відчуваю виснаження, а взимку так він взагалі не замінний як джерело необхідних вітамінів для посилення імунітету. А ще й смачно! 

Смачне природне джерело енергії і здоров’я для всієї родини!

Полісол – цілющий полісолодовий екстракт, що складається зі справжніх живих вітамінів молодості – пророслих зерен ячменю, вівса, пшениці і кукурудзи. Їх чудові властивості дозволяють постачати в людський організм життєву енергією. З таким завданням овочі та фрукти справляються не завжди. Ця особливість робить Полісол особливо цінним джерелом здоров’я всієї родини.

Цінність

Полісол включає в себе виключно натуральні екстракти пророщених зерен 4-х злаків. Під час проростання насіння накопичують максимальну кількість речовин, необхідних для здорового і активного росту. Кількість вітамінів в цей період зростає в них на 500 відсотків.

Поживну цінність продукту забезпечують 9 вітамінів, 9 мінеральних речовин, 15 амінокислот, 8 з яких незамінні. Крім того, Полісол дарує організму енергію легко засвоюваних вуглеводів (фруктози, глюкози, мальтози), на що здатні не всі натуральні продукти. Уявіть – вітаміну С в 100 грамах пророслих зерен більше, ніж в 8 склянках свіжовичавленого апельсинового соку!

Цілющі і оздоровчі властивості Полісолу поширюються на весь організм.

Полісол особливо цінний для вагітних і годуючих матерів, а також дітей. Нестача заліза найбільш часто розвивається в період вагітності і годування, це веде до загального погіршення самопочуття і знижує кількість виробленого молока. В цьому випадку організму необхідне не тільки природне джерело заліза, але і вітамінно-мінерального комплекс. Полісол відмінно справляється з цим завданням! Надаючи загальнозміцнюючу дію, екстракт пророслих злаків також є обов’язковим «будівельним» компонентом зростаючого дитячого організму.

Відрізняються різні види види Полісолу процентним співвідношенням різних видів солодів і добавками (журавлина, шипшина). Смак і консистенція також трохи відрізняються: класичний і з шипшиною – найнасиченіші за смаком і густі, інші види м’якше.

Склад:

Солод пшеничний, солод ячмінний, солод вівсяний, солод кукурудзяний, вода.

Солод включає вітаміни: С, В1, В2, В3, В5, В6, РР, Е, Н.

Солод включає мікроелементи: Ca, Mg, P, K, Na, Zn, Fe, Cu і 15 амінокислот.

Спосіб застосування: дорослим – 1-2 столових ложки (з водою, чаєм або просто так) 3 рази в день до їди. Дітям – 1-2 чайних ложки 3 рази на день до їди. Максимальний ефект від прийому помітний вже через 35-45 днів.

При виявленні симптомів ГРЗ і застуд: 2 ст. л. Полісолу на 1 склянку теплої води (температура не вище 70ºС). Приймати постійно при виникненні почуття спраги. Це полегшить  симптоми і істотно скоротить тривалість лікування.

Придбати можна Полісол в супермаркетах і за замовленням в інтернеті.

Інформація з відкритих джерел.

facebook