fbpx
Події
Великий подвиг:11-річна дівчинка врятувала дитину, яка впала у річку

На Вінниччині 11-річна дівчинка врятувала незнайому дитину, яка впала у річку. Поки дорослі спостерігали з берега, Настя Муха без жодних роздумів кинулась у воду, пише 24 канал.

11-річна Настя Муха нікому не розказувала про свій подвиг. Боялась, що сваритимуть батьки, адже на річку пішла без дозволу. Того дня там було багато людей, усі рятувались від спеки.

Раптом Настя побачила, що з кладки зникла 5-річна дівчинка, яка стояла там раніше. Не роздумуючи, Настя пірнула у воду.

“Я крикнула “Сніжано, ти де?” Вже почула, що хтось кричить з води. Пірнула у воду. Я дна не відчувала. Мені теж було страшно через те, що мене дуже тягло до низу”, – згадує дівчинка.

Того дня на березі було багато людей. Та чомусь ніхто з дорослих не кинувся на допомогу.

“Тут сиділо багато хлопців, і ніхто не кинувся її рятувати. Просто дивилися у воду, як вона тоне. Мене це здивувало. Я кричала, щоб стрибнули за нею, та ніхто не стрибав”, – розповіла рятувальниця.

Не втомлюються дякувати Насті рідні врятованої Сніжани. Першого вересня вона піде в перший клас. А свята могло й не бути.

Читайте також: МІЖНАРОДНІ ЖУРНАЛІСТИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО УКРАЇНИ З ДИВНИМ ПРОХАННЯМ

Вчинок Насті оцінили й професійні рятувальники. Такий подвиг, кажуть, без нагороди залишити не можна.

“У мене є для Насті нагорода від нашої служби. І, крім цієї нагороди, хочу ще сказати, що нашою службою Настя номінується на участь у всеукраїнській акції “Герой-рятувальник 2017 року”, – сказав речник ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Сама ж рятівниця себе героїнею не вважає. Каже, це вчинок звичайної людини. І якби кожен знав, як діяти у таких ситуаціях, щасливих історій у світі було б набагато більше.

You cannot copy content of this page