fbpx
Економіка
Вгадайте, який потяг став найприбутковішим в Україні в минулому, 2019-му, році і приніс “Укрзалізниці” 145,2 млн гривень?..

У 2019 найприбутковішим поїздом АТ “Укрзалізниця” міжнародного напрямку був “Київ-Москва”. Цей поїзд приніс в минулому році “Укрзалізниці” 145,2 млн гривень прибутку.

Про це стало відомо з повідомлення видання “Українські новини”.

За даними АТ “Укрзалізниці” найприбутковішим поїздом міжнародного напрямку став поїзд “Київ-Москва”. У 2019 на цей поїзд було продано 253 тисячі 530 квитків із запропонованих 339 тисячі 414 місць. Тобто на поїзд було продано майже 75% запропонованих місць.

Також повідомляється, що на другому місці за прибутковістю серед поїздів міжнародних напрямків став поїзд “Кривий Ріг – Москва”, на третьому – “Одеса – Москва”.

Згідно з повідомленням, найзбитковішими в минулому році були визнані напрямки “Хмельницький – Москва” і “Львів-Перемишль”.

А поїзд “Київ-Одеса” приніс “Укрзалізниці” 74,5 млн гривень і став найприбутковішим внутрішнім потягом в 2019 році. З 427 тисячі місць на цьому поїзді за рік було реалізовано 90% квитків, або 387 тисяч місць.

Видання нагадує, за підсумками 2017 року потяг №5 / 6 Київ – Москва також став найприбутковішим українським поїздом. А найбільш збитковим був поїзд №70 / 69 Маріуполь – Львів.

Читайте також: ВИ ЗДИВУЄТЕСЯ, ЯК ЛЕГКО ПРИГОТУВАТИ ВДОМА УЛЮБЛЕНИЙ СМАКОЛИК ДОРОСЛИХ І ДІТОК – МАРШМЕЛЛОУ! Я ОЦЕ ЯК НАВЧИЛАСЯ – ТАК НІКОЛИ ТЕПЕР НЕ КУПУЮ, А ГОТУЄМО З ДІТЬМИ ЩО ВИХІДНИХ. НА ВЕСЬ ТИЖДЕНЬ ДО КАВИ ТА КАКАО!

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook