fbpx
Здоров'я
Відомий лікар розповів матусям, наскільки нeбeзпeчний для дитини рентген

Відомий в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми “Школа доктора Комаровського”. Джерело

Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей.

Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей.

У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про те, наскільки небезпечний для дитини рентген. Ось ці самі рентгенологічні обстеження.

Читайте також: Виплати при нapoдженні дитини: українців насмішили новими сумами

“Сучасні рентген-апарати дають вельми помірне опромінення, і ніякого реального ризику здоров’ю дитини немає. Принаймні, ви повинні розуміти, що, якщо ви змушені були зробити дитині 1-2 рентген знімки протягом року.

Більше того, якщо вам треба було 6 знімків поспіль зробити за півроку, все одно в цьому потенційно немає нічого небезпечного.

Я зовсім не заохочую вас постійно робити рентген знімки, більше того, якщо кожен пчих вашої дитини привід у вашого лікаря відправити вас на рентген, так може треба подумати не про шкідливість рентгену, а про шкідливість лікаря, і треба пошукати більш досвідченого фахівця.

Тим не менше звертаю увагу на те, що нас оточує радіація і звичайний політ на літаку протягом години – це приблизно та ж кількість радіації, що і один рентген знімок”, – розповів доктор Комаровський.

Related Post

facebook