fbpx
Світ
“Він дасть здачі в десять разів сильніше”, – Меланія відверто розповіла про своє приниження

Перша леді США Меланія Трамп, котра проводить свою власну програму боротьби з кібер-залякуванням, говорить, що це зумовлено її власним досвідом. Вона назвала себе найбільш зацькованою людиною у світі.

Про це дружина американського президента розповіла журналістам ABC News.

“Можу сказати, що я – людина, яку цькують більше за всіх людей у світі. Одна з таких людей – якщо ви бачите, що люди про мене говорять”, – пожалілася вона.

Саме тому, підкреслила Меланія Трамп, її кампанія Be Best фокусується на навчанні дітей правильній поведінці в онлайні та соцмедіа.

Читайте також: «ВСЕ, ЩО ГОВОРЯТЬ ТАБЛОЇДИ – БРЕХНЯ», — СЕСТРА МЕГАН МАРКЛ РОЗПОВІЛА ПРАВДУ ПРО ГЕРЦОГИНЮ

“Ми повинні виховувати у дітей соціальну і емоційну поведінку”, – зазначила дружина Трампа.

У той же час критики вважають лицемірством програму першої леді США по боротьбі з кібер-цькуванням, адже всім відомо, що її чоловік Дональд Трамп не стримує емоцій та не добирає висловів, коли пише в Twitter.

При цьому він часто використовує принизливі і навіть іноді расистські вислови.

“Ви вже знаєте, коли ви нападаєте на нього, він дасть здачі вдесятеро дужче. Не має значення, хто ви, чоловік або жінка, він до всіх ставиться однаково”, – говорила сама Трамп про свого чоловіка в 2016-му році.

“Я добре розумію, що люди скептично ставляться до мене, обговорюючи цю тему.

Мене критикували за моє прагнення до вирішення цієї проблеми, і я знаю, що це буде продовжуватись, але це не зупинить мене робити те, що я вважаю правильним. Я тут з однією метою: допомагати дітям і виховувати наше наступне покоління”, – заявила Мелані Трамп.

facebook