fbpx
Про жінок
Всі мої подруги-однолітки колють ботокс. В них немає зморшок на лобі, «гусячих лапок» біля очей, складочки між бровами… А в мене все це є. І не тому, що не маю грошей. Чоловік мені завжди дасть грошей на нову шубу чи навіть машину. А от знову стати гарною не дозволяє. Можливо, це через його сільське коріння…

Чоловік в мене з села, але багато років вже живемо в місті, колись батько взяв його помічником, так вони разом і ведуть родинний бізнес. Можна сказати, мій батько вивів його в люди.

Мої батьки допомогли нам колись купити квартиру, але чоловікові завжди допомагають домашніми продуктами, сільськими фруктами-овочами, молочкою, м’ясом.

Живемо ми не бідно. Я, правда, майже не працювала за своє життя. Займалася дітьми, бо між ними різниця всього у два рочки. Зараз вони виросли, стали студентами, а я трішки займаюся рекламною стороною нашої сімейної справи, бо ж сьогодні без просування у соцмережах ніяк, самі розумієте. Я цьому навчилася і тепер теж роблю свій маленький вклад в родинний бізнес.

Але я взагалі не про це. Мені зараз 41 рік, і всі мої подруги-однолітки вже давно колють ботокс.

В них немає зморшок на лобі, «гусячих лапок» біля очей, складочки між бровами…

А в мене все це є. І не тому, що не маю грошей. Я завжди доглядала за собою, але ж вік бере своє, не можливо у сорок виглядати на двадцять, як не крути. Безсонні ночі з дітьми, різні сімейні події, втрати, стреси – все це накладає відбиток на нашу зовнішність.

Але мій чоловік категорично проти таких методів омолодження. Він мені завжди дасть на нову шубу чи навіть машину. А от знову стати гарною не дозволяє.

Можливо, це через його сільське коріння, бо там такого зроду-віку ніхто собі не робив… Та в нашому сьогоднішньому міському житті це абсолютна норма!

Я, звичайно, не роблю цього проти його волі, йому на зло. Але як він не розуміє, що я теж хочу бути гарною, продовжити молодість? Він же сам і поглядатиме скоро на нестаріючих красунь в той час, як у мене зморшок ставатиме більше.

Говорить мені:

– Ти моя красуня, я тебе кохаю такою, як ти є, мені подобається бачити, як нас обох змінюють роки, додають зрілої краси.

Ага, краси… Те, що я бачу у дзеркалі, каже мені про протилежне.

Не знаю, як переконати його. Можливо, дійсно, піти і зробити те, що я хочу, а він, оцінивши результат, змінить свою думку?

Автор – Олена К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook