fbpx
Економіка
Як економити на комуналці: поради експерта

Економити може кожен українець, впевнений експерт в сфері енергоефективності.

Українцям цієї зими доведеться платити за новими тарифами за “комуналку”. Подорожчало все: гаряча і холодна вода, опалення, газ та електрика. Як пояснюють в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), перегляд тарифів – вимушений крок, на який Україна повинна була піти ще багато років тому. Директор Electrolux LLC Ukraine Олександр Кузик розповів, як економити на комуналці.

“Зменшити платіжки дійсно реально. Для цього необхідно почати систематично раціонально і економно використовувати енергоресурси: замінити лампочки на енергозберігаючі, розумно витрачати воду (приймати душ замість ванни, закривати кран, коли чистите зуби або намилюєтеся, не відкривати кран на повну потужність), використовувати побутову техніку класу від А+ до А+++, так як вона здатна заощадити 20-30% води і електроенергії, не опалювати газом приміщення і так далі”, – розповідай експерт.

Головне, зазначає Олександр Кузик, – комплексний підхід. Відчутної економії можна добитися, виховавши в собі нові звички щодо раціонального і відповідального використання енергоресурсів.

Читайте також: ЖАХЛИВЕ ВБИВСТВО: ЧОЛОВІК ДО СМЕРТІ ПОБИВ ЦИВІЛЬНУ ДРУЖИНУ І ПІШОВ СПАТИ

Джерело.

 

Related Post

facebook