fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Шоу-бізнес
Як худне Наталя Рудова: актриса похвалилася ідеальним пресом

Красуня зізналася, що її абсолютно влаштовує її тіло.

Актриса Наталя Рудова завжди стежила за своєю фігурою, так що найчастіше її можна зустріти в спортзалі. Але тепер вона стала виглядати ще краще.

Красуня демонструє на фото в Instagram вражаючий прес.

За словами Наташі, все-таки над стрункою фігурою потрібно працювати не тільки в спортзалі “Я ходжу в зал три рази в тиждень, іноді кайфую від цього, але, якщо чесно, я ледащо, часто змушую себе це робити, знаю, що треба” .

Не обійшлося і без голодування. “Тістечками не захоплювалася”, – додає вона.

Також Рудова зізналася, що її абсолютно влаштовує її тіло. “Мені подобається моє тіло”, – говорить Наташа.

 Читайте також: СТАЛИ ВІДОМІ СТАТКИ СИНА ПОРОШЕНКА

14262911_1392854687397346_602119087_n-1

Джерело.

Related Post