fbpx
Україна
Як Київ відсвяткує Новий рік-2018: незвичайна ялинка, зоряний дощ і як будуть розважати гостей (фото)

У цьому лише на Софійській площі буде 110 км гірлянд, поівдомляє “Сегодня”.

До Нового року залишилося менше 100 днів, і в Києві вже щосили йде підготовка до святкування. “Сегодня” дізналася, як будуть розважати і чим здивують гостей.

Новорічний містечко, за традицією, розміститься на Софійській, Михайлівській площах і Володимирському проїзді. З 19 грудня до 14 січня тут відзначать “НеоГод” – від слова “неоновий”.

“Тема цього року – світло і радість, і все буде пов’язано з різними відтінками. Відкриється свято фестивалем ілюмінації, який ми проведемо вперше.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЛИ СОЦІАЛЬНО ВАЖЛИВІ ПРОДУКТИ: ЧОМУ І ЧОГО ЧЕКАТИ ДАЛІ

У сквері на Володимирському проїзді будуть представлені 20-25 унікальних арт-об’єктів з новорічними мотивами – з Франції, Греції, Польщі, інших країн і звичайно ж наші”, – пояснює куратор проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

За його словами, в цьому році в центрі все буде унікально підсвічено.

“Якщо в попередні роки ми обчислювали гірлянди в десятках кілометрів, то в цьому тільки на Софійській площі буде 110 км гірлянд! Вони будуть змінювати колір кожен день.

Лише в день відкриття” НеоГода “, в новорічну ніч і в день закриття гості зможуть побачити мікс з різних квітів ” , – говорить Добруцький.

Ялинка, як і раніше, буде жива. Організатори обіцяють постаратися, щоб вона була хоча б на метр вища за минулорічну, 26-метрової. Замість іграшок на ній буде близько тисячі світяться ліхтариків.

За ялинкою буде розташовуватися “амфітеатр” довжиною 90 метрів і шириною 4,5 метра з каскаду спадаючих гірлянд, що нагадують зірки.

На Михайлівській площі для дітей хочуть поставити нову кільцеву карусель 40 метрів у висоту і 80-метрову гору. “По-іншому будуть підсвічені і будиночки на Володимирському проїзді, зараз для них розробляємо мотиви.

Щоб було просторіше, їх кількість зменшуємо на 12-15%. В цьому році все буде ще краще, адже ми врахували весь попередній досвід, всі зауваження, побажання від киян і туристів”, – говорить Добруцький.