fbpx
Суспільство
Як не зганьбитися при виселенні з готелю: що можна забирати з собою, а що – ні

Під час перебування в готелі так і хочеться забрати що-небудь собою. Всі ці красиві пляшки з шампунями і бальзамами, баночки з кремами, білосніжні рушники, тапочки, халати – все так і манить.

Деякі речі дійсно входять у вартість номера і відвідувачі без докори совісті можуть їх забирати з собою. Але це стосується далеко не все. Джерело

Існують суворі правила і система штрафів. Отже, що ж все-таки можна забирати з собою на пам’ять з готелю, а що – не можна.

Речі, які туристи можуть взяти з собою з готелю

  • Шампунь і кондиціонер

Ці кошти ви без проблем можете забрати собі. Дуже часто відомі готелі розміщують фірмові логотипи на пляшках і банках. Взявши шампунь або кондиціонер, ви поширюєте інформацію про готель. А це хороша реклама.

  • Мило

Генеральний директор Claridge House Checago повідомив, що туристи можуть виносити брусочки мила з номера готелю.

  • Ручки і блокноти

Ці предмети теж часто мають логотип готелю і є інструментом маркетингу. Тому не соромтеся брати їх з собою.

  • Що-небудь “безкоштовне”

Сюди входять вершки, кава, пакетики з цукром, пакети для хімчистки, набір для шиття та інші супутні товари. Деякі готелі навіть радують постояльців цікавими подарунками. Звичайно ж, ви можете забрати їх з собою.

  • Тапочки

Найчастіше туристи забирають тапочки з собою. І правильно роблять! Вони одноразові, тому сміливо можете класти їх у валізу.

Як ви бачите, з готелю можна забирати все одноразове і все, що призначене для реклами.

Читайте також: Гороскоп ідеальних стосунків: які знаки Зодіаку подарують вам щастя

Що категорично не можна забирати з готелю

  • Рушники і простирадла

Статистика свідчить, що 68 відсотків відвідувачів крадуть рушники з номерів готелю. Але вони надходять неправильно.

  • Одяг

Звичайно ж, білосніжні халати теплі, зручні і затишні. Але забирати з собою їх не можна. Це поганий тон. І подумайте про те, що ви – не перший чоловік, який надів цей халат.

  • Побутова техніка

Бували випадки, коли туристи крали з готелів різну побутову техніку, наприклад, телефон і планшет. Але це категорично заборонено.

Техніка служить, щоб гостям було комфортно під час перебування готелю. Всім гостям, а це означає, що ці предмети повинні завжди залишатися в номері.

  • Чашки, скляні пляшки і дерев’яні вішалки

Якщо ви вирішите забрати з собою що-то з цих речей, то ви дуже швидко можете опинитися в так званому “чорному списку” готелю. А значить, ви більше не зможете сюди оселитися.

You cannot copy content of this page