fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Суспільство
Як почистити ювелірні вироби ефективно і швидко?

Ювелірні вироби будуть  вигядати як нові‚ пише «Сегодня».

Жінки іноді носять кільця і браслети з дорогоцінних металів кожен день, не знімаючи. Але з часом такі прикраси мають властивість темніти і втрачати блиск. Про те, як виправити ситуацію.

Щоб почистити прикраси, вам знадобиться:

1 ст ложка солі;

1 столова ложка соди;

1 столова ложка рідини для миття посуду;

1 стакан води;

шматок фольги.

Читайте також: КОЛИ НАЙКРАЩЕ СПАТИ ВДЕНЬ

Все гранично просто:

Нагрійте воду в мікрохвильовці.

Покладіть лист алюмінієвої фольги на дно миски.

Налийте гарячу воду в миску, яку ви підготували.

Додайте всі інгредієнти (сіль, соду, рідина для миття посуду).

Покладіть ваші ювелірні вироби в воду і залиште на 5-10 хвилин.

Після обполосніть вироби в теплій воді і витріть рушником.

Тепер ваші прикраси виглядають так, ніби вони тільки що з магазину.

Related Post

facebook