fbpx
Суспільство
Як правильно доглядати за сонцезахисними окулярами

Хороші окуляри продаються з футляром не просто так, а невелика “ганчірочка” всередині не для того, щоб витирати ніс або чистити черевики.

Сонцезахисні окуляри – важливий аксесуар не тільки влітку, а й цілий рік. Щоб вони довго вам служили, важливо правильно за ними доглядати, як пише «Сегодня».

Як продовжити життя ваших сонцезахисних окулярів:

Правило №1

Протягом всього часу, крім безпосереднього їх використання, потрібно зберігати окуляри в захисному футлярі, який зазвичай продається з ними в комплекті.

Правило №2

Ні в якому разі не кладіть свій аксесуар на будь-яку поверхню лінзами вниз: вони можуть подряпатися або забруднитися. Бажано покласти окуляри хоча б в саморобний “мішечок” з м’якої гладкої тканини, хоч він і не замінить зручності футляра з внутрішньою тканинною оббивкою.

Правило №3

Забудьте про те, щоб носити окуляри в сумочці без футляра. Ні для кого не секрет багате розмаїття жіночої сумки і ваші окуляри з високою ймовірністю зіткнуться з одним з цих “багатств” рано чи пізно, будь то ключі, гребінець, телефон або пудра. В такому випадку пошкоджень не уникнути.

Чохол з м’якої тканини, який може підійти для зберігання окулярів вдома, абсолютно не підходить для їх безпечного носіння в сумці.

Вони можуть пошкодитися при наповненні сумки іншими предметами, що цілком буденне явище, так само, як і забитий громадський транспорт або будь-яка інша ситуація, при якій навколишні люди опиняться в небезпечній близькості від твоєї сумки з незахищеними всередині очками.

У підсумку, пошкодитися можуть не тільки лінзи, але і дужки, кріплення, в гіршому ж випадку, окуляри можуть бути просто напросто розчавлені.

Читайте також: 6 ПРИЧИН, ЧОМУ ПРАЦЮЮЧА МАМА — ЦЕ ДОБРЕ

До того ж, не слід носити окуляри, повісивши їх на комір сорочки, футболки: аж надто велика можливість впустити їх, подряпати або ж знову піддати загрозі “разплющування” в натовпі. Носи свій улюблений аксесуар в твердому футлярі з м’якою оббивкою всередині і тоді він завжди буде надійно захищений.

Правило №4

Відчуття незбалансованості окулярів на носі, то є певний “крен” однієї або іншої половини вниз, результат саме такого “однобокого” знімання-одягання сонцезахисного аксесуара.

Правило №9

Не намагайся ремонтувати окуляри своїми руками. Навіть якщо здається, що поломка незначна і потрібно лише трохи підкрутити шарнір або вигнути назад дужку – довір цю справу професіоналам.

Окуляри, які, як влиті, “лягають” на перенісся, не сповзають, не тиснуть, не “перекошуються” – справа тонка і збалансована і одна твоя спроба щось самостійно виправити, може порушити початковий баланс ще більше.

Правило №10

Одягати, знімати, просто чіпати руками окуляри слід тільки тримаючись за рамку, в рідкісних випадках і дуже акуратно, за дужки.

Ні до чого зайвий раз “заляпувати” лінзи стильних окулярів своїми, або, що ще гірше, чужими відбитками пальців. Окуляри, звичайно, не музейний експонат, але річ тендітна і вимагає граничної акуратності.

Читайте також: ЯК ПЕРЕКОНАТИ КОГО ЗАВГОДНО!

You cannot copy content of this page