Одягнутися в секонд-хенді на літо за 1240 грн. Щоб заощадити на одязі, можна дочекатися знижок в магазинах або навідатися в секонд-хенд.
Тим більше зараз такі торгові точки стали схожими на хороший магазин: чисті, відсортовані за типами речі на вішалках, зручні примірочні і часто дуже ввічливий персонал.
Спробувала підібрати недорогу і модний одяг на літо – весь образ нашої моделі обійшовся в 1240 грн. А прес-секретар великої мережі секонд-хендів Оксана Шкадовська розповіла, в які дні краще приходити за речами, і про тонкощі вибору.
Хто купує
Клієнти секонд-хендів діляться на два типи: ті, хто полює за брендами, і хто просто приходить одягнутися.
“Ті, кому важлива назва на бірочка, з’являються в перший день завозу, можуть навіть з ночі чергу займати. Коли ми в п’ятницю вранці відкриваємо двері, людський потік буквально залітає і починає все змітати. Перекупників вже знаємо в обличчя”, – розповідає Оксана.
У магазинах є стокові речі – нові, але уцінені. Але ловці за брендами дивляться на б/в, які набагато дешевше. Наприклад, взимку величезною популярністю користувалися куртки бренду Northland: вони коштували 200-300 грн, а нова в магазині обійшлася б в кілька тисяч. Потім їх набагато дорожче перепродують на інтернет-майданчиках.
Але більшість людей вважають за краще приходити на наступний день – коли залишаються хороші і якісні речі, але не таких знаменитих брендів, а ціни поступово починають знижуватися.
Читайте також: ЧОМУ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ НЕПРИЄМНІ МУРАШКИ НА НОЗІ, ЯКУ ВІДСИДИШ
В останній день знижок, коли ціни максимально низькі, на шопінг приходять пенсіонери і люди, яким потрібен “одноразовий” одяг – наприклад, робітники. Вони купують речі, які не шкода викинути.
- Блузка – 80 грн
- Золотиста спідниця – 65 грн
- Блузка – 80 грн
- Золотиста спідниця – 65 грн
- Сорочка – 80 грн
- Футболка – 65 грн
- Джинси – 180 грн
- Вечірнє рожеве плаття – 180 грн
- Смугасте плаття – 120 грн
- Чорна сукня з воланами – 320 грн
- Кеди – 150 грн
- Блузка – 80 грн
- Золотиста спідниця – 65 грн
Різні цінники
Якщо на кожен товар є бирка, врахуйте: її не змінюють, тому суму “скидочних” відсотків потрібно вираховувати або уточнювати на касі.
Також майже в кожному секонді є полка з так званим “люксом” або “кремом” – це нові речі хороших брендів. Їх не уцінюють. Вони виділяються цінниками іншого кольору або плічками.