fbpx
Здоров'я
Чому з’являються неприємні мурашки на нозі, яку відсидиш

Лікар розповів, в чому причина поколювань і для чого це потрібно організму.

Організм людини – дуже складна система. Для успішного його функціонування потрібно суворе і мудре керівництво. Будь-яка ділянка нашого тіла знаходиться під наглядом мозку.

А допомагають йому в цьому нейрони (нервові клітини). Відростки нейронів утворюють нерви, а вони в свою чергу:

  • Передають інформацію від усіх органів і частин тіла до мозку.
  • Передають команди від мозку.

Коли ви довго перебуваєте в незручному положенні (наприклад, придавивши ногу), зв’язок цієї ноги з мозком тимчасово втрачається, тому що стискаються самі нерви і кpoвоносні судини, які приносять кисень і глюкозу і забезпечують існування всіх тканин ноги (включаючи ті ж нерви). І ось тут починаються веселощі.

Мозок посилає сигнал: «Гей, що там з ногою?» – але зі зв’язком проблеми. Нейрони думають: «Що з мозком, його не чути/ Здається, нам не вистачає кисню. Паніка !!! Паніка !!!» І починають посилати безладні сигнали.

Читайте також: 8 СПОСОБІВ: ЯК ЕМОЦІЙНО ПРИВ’ЯЗАТИ ДО СЕБЕ ЧОЛОВІКА

Мозок: «Перешкоди зв’язку, але, здається, ноги чогось не вистачає. Нога, Немей! Почекай, немає! Нога, холод! Випускайте мурашки! Так що там відбувається взагалі?»

На цьому етапі людина зазвичай відчуває дискомфорт і змінює положення. Здавлення більше немає, кpoвообіг відновлюється, мозок знову налагоджує зв’язок з периферійними нейронами, а мурашки протягом декількох хвилин зникають.

Джерело.

facebook